لوئیس لتریر به کارگردانی فیلم "سریع" نهایی بازخواهد گشت
اخبار سینما

“Fast X” با فیلم جدید وارد CinemaCon شد

یازدهمین قسط از سریع و خشن این فرنچایز در سال 2025 وارد سینماها خواهد شد، CinemaCon 2023 را تایید کرد.

خدمت به عنوان قسمت 2 برای آینده سریع X– جایی که من از آنجا آمده ام 11 نام دارد. فیلم سوم در واقع هفتمین فیلم است، 5 و 6 واقعا هستند 4 و 5، اما من پرت می شوم.

در مراسم یونیورسال پیکچرز در CinemaCon امسال، خود دومینیک تورتو، وین دیزل و همچنین سایر اعضای گروه حضور داشتند. سریع خانواده. آنها روی صحنه آمدند تا درباره آخرین قسمت از حماسه لاستیک سوز گفتگو کنند. سریع X.

دیزل از طرفداران برای حمایت آنها در 20+ سال گذشته تشکر کرد و گفت که امیدوار است باعث افتخار ما باشد. دیزل سپس به این واقعیت اشاره کرد که این طولانی‌ترین فرنچایز در تمام سینما است که از همان ابتدا دارای شخصیت‌های یکسانی است. (من می خواهم اشاره کنم که این عنوان در واقع متعلق به تصویر آنتونی دانیلز از C-3PO در جنگ ستارگان، اما چه کسی امتیاز را حفظ می کند؟)

بیشتر بخوانید: هر سریع و خشن رتبه بندی فیلم، از بدترین تا بهترین

فکر می‌کنم وقتی می‌گویم که هرگز انتظار چنین چیزی را نداشتم، به جای همه ما صحبت می‌کنم سریع و خشن حق امتیاز برای رسیدن به قسط دهم، بسیار کمتر به قسط یازدهم. اما اینجا هستیم، دیزل اعلام کرد که آینده سریع X تنها شروع آخرین سواری آنهاست و این Fast X: قسمت 2 فیلم نهایی خواهد بود ولی وقتی نبینمش باور میکنم

سریع X در 19 مه 2023 وارد سینماها می شود.

فیلم هایی که منتقدان دوست داشتند اما تماشاگران آن را دوست نداشتند

همه این فیلم‌ها نمرات بالایی از منتقدان گرفتند، اما تماشاگران عمومی کمتر از آن مشتاق بودند.

منبع

Home
Account
Cart
Search