دیزنی 100 سالگی را با یک افسانه جدید جشن می گیرد
اخبار سینما

دیزنی 100 سالگی را با یک افسانه جدید جشن می گیرد

ممکن است متوجه شده باشید که دیزنی امسال لوگوی خود را تغییر داده است تا “100” را درج کند، که ظاهراً به افتخار 100 سال فعالیت والت دیزنی به عنوان یک شرکت است. و فیلم جدید استودیو، آرزو کردن، مطمئناً تلاشی برای ثبت بسیاری از چیزهایی است که فیلم های این شرکت را برای یک دهه محبوب کرده اند و همه آن ها را در یک داستان جمع می کند. این یک قهرمان زن قوی، حامیان حیوانات سخنگو، آهنگ های جدید و البته چند انیمیشن زیبا دارد.

آرزو کردن انتشار بزرگ فصل تعطیلات دیزنی است و اولین تریلر آن به تازگی منتشر شده است. (این همچنین نام یک کشتی کروز دیزنی است، بنابراین تصور می کنم فرصت های تبلیغاتی بسیار گسترده خواهد بود.) صداهایی که در آنجا خواهید شنید شامل برنده اخیر جایزه اسکار آریانا دبوز است. داستان سمت غربی در نقش آشا، قهرمان فیلم، کریس پاین در نقش پادشاه مگنیفیکو، که مطمئناً شبیه شخصیت شرور فیلم است، و آلن تودیک در نقش والنتینو، بزی با صدایی عمیق و تاثیرگذار.

تریلر زیر را ببینید:

بیشتر بخوانید: فیلم‌های عالی که ممکن است در دیزنی پلاس از دست داده باشید

اگر من این تریلر را بدون هیچ زمینه‌ای به شما نشان می‌دادم، شاید ندانید چه کسی آن را کارگردانی کرده است (در واقع از کریس باک، کارگردان منجمد و منجمد IIو Fawn Veerasunthorn) اما مطمئناً می دانید که این یک فیلم دیزنی است. یا حداقل کسی که خیلی تلاش می کند تا چیزی بسازد به نظر می رسد مثل یک فیلم دیزنی

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

در “آرزو”، آشا، یک ایده آلیست تیزبین، یک آرزو را چنان قدرتمند می کند که توسط یک نیروی کیهانی پاسخ داده می شود – توپ کوچکی از انرژی بی حد و حصر به نام ستاره. آشا و استار با هم با یک دشمن سرسخت – فرمانروای روزاس، پادشاه ماگنیفیکو – روبرو می شوند تا جامعه خود را نجات دهند و ثابت کنند که وقتی اراده یک انسان شجاع با جادوی ستارگان مرتبط شود، اتفاقات شگفت انگیزی ممکن است رخ دهد.

آرزو کردن قرار است در 22 نوامبر در سینماها اکران شود.’

بزرگترین بمب های دیزنی در باکس آفیس

دیزنی یکی از بزرگترین استودیوهای تاریخ هالیوود است. اما حتی آنها هر از چند گاهی یک فلاپ آزاد می کنند. در اینجا تعدادی از بدنام ترین بمب های آنها وجود دارد – به همراه چند عنوان که شکست آنها در باکس آفیس ممکن است شما را شگفت زده کند.

منبع

Home
Account
Cart
Search