جدید ترانسفورمرز در تریلر Rise of the Beasts منتشر شد
اخبار سینما

جدید ترانسفورمرز در تریلر Rise of the Beasts منتشر شد

سریع: حدس بزنید. چند تا مبدل ها در این مرحله فیلم وجود دارد؟ به گوشی خود نگاه نکنید و تقلب نکنید. فقط حدس بزن.

پاسخ صحیح: هفت، اگر نام تجاری جدید را وارد کنید Transformers: Rise of the Beasts. این به نوعی باورنکردنی است که ما در مدت زمان نسبتاً کوتاهی به تعداد زیادی دست یافته ایم. اولین لایو اکشن مبدل ها این فیلم فقط 15 سال از عمرش می گذرد. از آن زمان، روبات‌های مبدل دوازده بار به سینماهای تابستانی بازگشته‌اند. پنج تا از شش مورد، دنباله های زمانی بودند که همگی توسط مایکل بی کارگردانی شد. سپس در سال 2018، این مجموعه در نهایت با یک پیش درآمد و نوعی اسپین آف که بیشتر بر روی بامبلی.

آخرین فیلم پس از آن اتفاق می افتد زنبور عسل اما قبل از فیلم‌ها و ویژگی‌های دیگر، ترانسفورمرهای سنتی با Maximals جدید متحد می‌شوند – روبات‌هایی که به جای ماشین به حیوانات تبدیل می‌شوند، مفهومی که برای اولین بار در قدیمی معرفی شد. Transformers: Beast Wars سریال کارتونی به جدیدترین تریلر زیر نگاهی بیندازید که شامل ستارگان انسانی آنتونی راموس و دومینیک فیشبک و ترانسفورماتور تکشاخ سیاره‌خوار است…

بیشتر بخوانید: اکنون 24 ساعته وجود دارد مبدل ها کانال

ظهور جانوران اولین فیلم از این مجموعه به کارگردانی استیون کپل جونیور است که آخرین فیلم او بود Creed II. (کمتر از پنج نویسنده مختلف با نوشتن فیلمنامه از جمله اوبی وان کنوبی جوبی هارولد تهیه کننده و نویسنده.

اینجا جدید است مبدل ها خلاصه داستان رسمی فیلم:

بازگشت به اکشن و تماشایی که تماشاگران سینما را در سراسر جهان جذب کرده است، Transformers: Rise of the Beasts مخاطبان را به ماجراجویی جهانی دهه 90 با Autobots می برد و گروه کاملا جدیدی از Transformers – Maximals – را معرفی می کند تا به عنوان متحد به آنها بپیوندند. نبرد موجود برای زمین

Transformers: Rise of the Beasts قرار است در تاریخ 9 ژوئن در سینماها اکران شود مبدل ها فیلم ها! هیچ وقت بیشتر از این احساس پیری نکرده ام.

بدترین فیلم های پرفروش میلیارد دلاری

همه این فیلم ها بیش از یک میلیارد دلار در گیشه فروش داشتند. و همه آنها بو می دهند.

منبع

Home
Account
Cart
Search