هرکول پوآرو یک مورد جدید دارد
اخبار سینما

هرکول پوآرو یک مورد جدید دارد

چه کسی پیش بینی می کرد که هرکول پوآرو به یکی از بزرگترین فرنچایزهای فیلم Disneyfied Fox تبدیل شود؟

من قطعا نمی خواهم. و با این حال، در آستانه دریافت سومین فیلم پوآرو در شش سال گذشته به کارگردانی و بازی کنت برانا در نقش کارآگاه معروف آگاتا کریستی هستیم. (دو مورد دیگر مربوط به سال 2017 بود قتل در قطار سریع السیر شرق و سال 2022 مرگ بر رود نیل.) جدیدترین، دوبله یک سرگرمی در ونیز (بر اساس رمان کریستی مهمانی هالووینپوآرو در حال تحقیق درباره یک قتل دیگر است، و راه خود را از میان بازیگران همه ستاره دیگری که این بار شامل جیمی دورنان، تینا فی و برنده اخیر اسکار میشل یوه می‌شود، جستجو می‌کند.

می توانید اولی را بررسی کنید یک سرگرمی در ونیز تریلر زیر – که بسیار سخت کار می کند تا این معمای پوآرو بیشتر شبیه یک فیلم ترسناک باشد تا یک داستان پلیسی:

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های ترسناک 25 سال گذشته

از یک طرف، دیدن پوآرو کمی خارج از ژانر همیشگی اش لذت بخش است. از سوی دیگر، اگر تریلر فیلم را بیشتر از آنچه که هست یک داستان ارواح می سازد، ناامیدکننده خواهد بود. خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

«آشکار در ونیز» در ونیز وهم‌آور پس از جنگ جهانی دوم در شب یادگاران اتفاق می‌افتد، «تسخیر در ونیز» یک معمای ترسناک است که بازگشت کاراگاه مشهور، هرکول پوآرو را نشان می‌دهد. پوآرو که اکنون بازنشسته شده و در تبعیدی خودخواسته در پر زرق و برق ترین شهر جهان زندگی می کند، با اکراه در یک جلسه در یک کاخ خالی از سکنه و در حال زوال شرکت می کند. هنگامی که یکی از مهمانان به قتل می رسد، کارآگاه وارد دنیایی شوم از سایه ها و اسرار می شود.

یک سرگرمی در ونیز قرار است از 15 سپتامبر در سینماها اکران شود.

بزرگترین بمب های دیزنی در باکس آفیس

دیزنی یکی از بزرگترین استودیوهای تاریخ هالیوود است. اما حتی آنها هر از چند گاهی یک فلاپ آزاد می کنند. در اینجا تعدادی از بدنام ترین بمب های آنها وجود دارد – به همراه چند عنوان که شکست آنها در باکس آفیس ممکن است شما را شگفت زده کند.

منبع

Home
Account
Cart
Search