جیمز گان می گوید که نقش نگهبانان در فیلم Avengers آن چیزی نبود که او می خواست
اخبار سینما

جیمز گان می گوید که نقش نگهبانان در فیلم Avengers آن چیزی نبود که او می خواست

هنگامی که Guardians of the Galaxy ماه آینده به سینماها باز می گردند جلد 3 از فرانچایز فیلم خود، تیم بسیار متفاوت از آنچه در آن بود به نظر می رسد جلد 2. از آن آخرین دنباله، نگهبانان در دو قسمت ظاهر شدند انتقام جویان فیلم ها، جنگ بی نهایت و پایان بازی، و الف ثور عاقبت، عشق و تندر، و فهرست آنها دستخوش تغییرات اساسی شده است. گامورا مرد، نبولا و کراگلین به تیم پیوستند و ثور آمد و رفت. اگر به دلایلی عاشق نگهبانان بودید اما فقط فیلم‌های آن‌ها را تماشا می‌کردید و نه دنیای گسترده‌تر مارول، ممکن است از دیدن وضعیت گروه شش سال بعد کمی شگفت‌زده شوید.

جیمز گان، نویسنده/کارگردان، نیروی خلاق اصلی پشت هر سه بود نگهبانان فیلم‌ها، اما او فقط یک تهیه‌کننده اجرایی بود جنگ بی نهایت و پایان بازی. این فیلم ها توسط برادران روسو کارگردانی شده و توسط کریستوفر مارکوس و استفان مک فیلی نوشته شده است. بنابراین گان ممکن است در کارهایی که نگهبانان در آنجا انجام می‌دادند، صدا داشته باشد، اما نقش‌های خاص آن‌ها در داستان لزوماً تصمیم او نبود. در واقع، در یک مصاحبه جدید گره خورده به Guardians Vol. 3گان فاش کرد که از کاری که نگهبانان در آن فیلم ها انجام داده اند کاملا راضی نیست.

بیشتر بخوانید: بهترین پوسترهای دنیای سینمایی مارول

گان گفت هالیوود ریپورتر اینکه مارول از نگهبانان خواسته بود «کارهایی را انجام دهند که من نمی‌خواستم». این قطعه می‌افزاید که در ذهن گان «اگر گامورا از او می‌خواست استار لرد می‌کشت» و او «ثانوس را مشت نمی‌کرد و جهان را محکوم نمی‌کرد». (که در Avengers: Infinity Warگامورا به استار لرد قول می دهد که اگر توسط تانوس دستگیر شود او را خواهد کشت. هنگامی که آن نتیجه دقیق اتفاق می افتد، استار-لرد نمی تواند به قول خود عمل کند، ثانوس گامورا را می رباید، تمام سنگ های بی نهایت را جمع می کند و نیمی از جهان را می کشد. اوف.)

این در نهایت برای هر فیلمسازی که در دنیای سینمایی مارول کار می‌کند خطری است: شما شخصیت‌ها را کنترل نمی‌کنید. به عنوان خالق نگهبانان در فیلم‌های سینمایی، گان تأثیر زیادی بر روی آن شخصیت‌ها گذاشت، که اساساً برای دهه‌ها چهره‌های کوچکی در مارول کمیک بودند و عموماً با طنز بی‌احترامی که گان در این ماده آورده بود، برخورد نمی‌شد. (محافظان کهکشان اصلی در آینده ای دور وجود داشت؛ ترکیبی که در فیلم ظاهر می شود تا حد زیادی در آن زمان در کراس اوورهای تاریک کیهانی نمایش داده می شد.) اما حتی او نمی توانست جزئیات داستان خاصی را مطالبه کند.

البته، اکنون گان به عنوان مدیرعامل جدید استودیو به دی سی می رود. او رئیس خودش در فیلم آینده سوپرمن است. بنابراین او باید کمی بیشتر در مورد نحوه برخورد با مرد جدید فولادی صحبت کند.

Guardians of the Galaxy Vol. 3 در تاریخ 5 می 2023 در سینماها اکران می شود.

بازیگران مارول که وسایل خانه را از صحنه فیلمبرداری بردند

این بازیگران با بردن بخشی از تولید با خود به خانه یادی از دوران بازی در نقش یک ابرقهرمان یا شرور مارول کردند.

منبع

Home
Account
Cart
Search