تریلر جدید «پری دریایی کوچولو» بازی لایو اکشن فلوندر را نشان می دهد
اخبار سینما

تریلر جدید «پری دریایی کوچولو» بازی لایو اکشن فلوندر را نشان می دهد

دیزنی به تدریج به‌روزرسانی‌های لایو اکشن شخصیت‌های کلاسیک را در نسخه جدید انیمیشن کلاسیک خود فاش می‌کند. پری دریایی کوچک. با این حال، “لایو اکشن” در اینجا اصطلاح درستی نیست. اینطور نیست که برای بازی فلوندر، رفیق زیرآبی آریل، ماهی را به بازی انداخته باشند. آنها فقط یک ماهی با ظاهر واقعی تر (هر چند هنوز صحبت می کنند) درست کردند. (صدای او توسط جیکوب ترمبلی انجام شده است.)

می‌توانید فلوندر جدید را به همراه Scuttle the seagull (با صداپیشگی Awkwafina)، به همراه Ariel از Halle Bailey، Eric از Jonah Hauer-King و Ursula از Melissa McCarthy در تریلر جدید مشاهده کنید:

بیشتر بخوانید: فیلم های مرد عنکبوتی سونی به دیزنی پلاس می آیند

“بازسازی های زنده” به دلیل مواردی از این دست به یک اصطلاح گیج کننده تبدیل شده است. بله، بازیگران لایو اکشن در این کار حضور دارند پری دریایی کوچک. اما همچنین تعداد زیادی شخصیت متحرک نیز وجود دارد، آنها مانند گذشته کارتونی به نظر نمی رسند. (شیر شاه “بازسازی لایو اکشن” تقریباً به طور کامل CGI بود.)

اینجا جدید است پری دریایی کوچکخلاصه رسمی:

«پری دریایی کوچک» داستان محبوب آریل است، یک پری دریایی جوان زیبا و با روحیه که تشنه ماجراجویی است. کوچکترین دختر پادشاه تریتون و سرکش ترین آنها، آریل مشتاق است تا در مورد دنیای ماوراء دریا اطلاعات بیشتری کسب کند و در حین بازدید از سطح، عاشق شاهزاده اریک شیطون می شود. در حالی که پری دریایی ها از تعامل با انسان ها ممنوع هستند، آریل باید از قلب او پیروی کند. او با جادوگر شیطانی دریا، اورسولا، معامله می‌کند، که به او فرصتی می‌دهد تا زندگی در خشکی را تجربه کند، اما در نهایت زندگی او و تاج پدرش را به خطر می‌اندازد.

پری دریایی کوچک قرار است در تاریخ 26 مه در سینماها اکران شود. بلیت های این فیلم هم اکنون فروخته شده است.

بزرگترین بمب های دیزنی در باکس آفیس

دیزنی یکی از بزرگترین استودیوهای تاریخ هالیوود است. اما حتی آنها هر از چند گاهی یک فلاپ آزاد می کنند. در اینجا تعدادی از بدنام ترین بمب های آنها وجود دارد – به همراه چند عنوان که شکست آنها در باکس آفیس ممکن است شما را شگفت زده کند.

منبع

Home
Account
Cart
Search