اولین نقدهای «فلش» آن را یکی از بهترین فیلم‌های DC می‌دانند
اخبار سینما

اولین نقدهای «فلش» آن را یکی از بهترین فیلم‌های DC می‌دانند

حتی سریع‌ترین مرد زنده هم می‌تواند زمان زیادی طول بکشد تا به جایی برسد.

فلش این فیلم ابتدا برای اکران در مارس 2018 برنامه ریزی شده بود. در نهایت تا تابستان 2021 به تولید نرسید. هنوز تا ژوئن اکران نشده است – اما مطبوعات در رویداد CinemaCon در لاس وگاس این هفته دریافتند. نگاهی اولیه به فیلمی که جیمز گان، مدیرعامل استودیو دی سی قبلا آن را «یکی از بهترین فیلم های ابرقهرمانی ساخته شده تا کنون» نامیده بود.

بنابراین، آن را؟ خب، به گفته منتقدان و روزنامه نگارانی که در لاس وگاس برای CinemaCon گرد هم آمده بودند، فلش ارزش این انتظار را داشت – و شاید گان فروش زیادی از فیلم نداشته باشد. آن‌ها از کلماتی مانند «عالی» استفاده می‌کنند و آن را یکی از بهترین فیلم‌های دی‌سی می‌نامند – اگر یکی از بهترین فیلم‌های ابرقهرمانی تاریخ اخیر نباشد. و آن‌ها ستایش‌های زیادی را بر روی بازیگران، و به‌ویژه مایکل کیتون، که ظاهراً هر آنچه را که از بازگشتش به‌عنوان بتمن می‌خواهید، ارائه می‌کند، تحسین کردند.

به منتخبی از اولین نگاهی بیندازید فلاش بررسی های زیر:

بیشتر بخوانید: هر اقتباسی از فیلم کمیک دی سی، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

زمانی که بری از ابرقدرت هایش برای سفر به گذشته استفاده می کند تا اتفاقات گذشته را تغییر دهد، دنیاها در «فلش» با هم برخورد می کنند. اما زمانی که تلاش او برای نجات خانواده‌اش به‌طور ناخواسته آینده را تغییر می‌دهد، بری در واقعیتی گرفتار می‌شود که در آن ژنرال زود بازگشته است و تهدید به نابودی می‌کند و هیچ ابرقهرمانی وجود ندارد که بتوان به سراغش رفت. یعنی، مگر اینکه بری بتواند یک بتمن بسیار متفاوت را از دوران بازنشستگی نجات دهد و یک کریپتونی زندانی را نجات دهد… البته نه کسی که به دنبالش است. در نهایت، برای نجات دنیایی که در آن است و بازگشت به آینده ای که می شناسد، تنها امید بری این است که برای زندگی اش مسابقه دهد. اما آیا انجام فداکاری نهایی برای تنظیم مجدد جهان کافی است؟

فلش قرار است در نهایت در تاریخ 16 ژوئن در سینماها اکران شود.

کمیک های دی سی که نمی توانند به فیلم های دی سی تبدیل شوند

این عناوین محبوب DC Comics هرگز نمی توانند فیلم های DC خود را داشته باشند. (متاسف.)

منبع

Home
Account
Cart
Search