فیلم سینمایی «آکوامن 2» از CinemaCon نشان می‌دهد که شخصیت شرور DC تبدیل به یک قهرمان می‌شود.
اخبار سینما

فیلم سینمایی «آکوامن 2» از CinemaCon نشان می‌دهد که شخصیت شرور DC تبدیل به یک قهرمان می‌شود.

ارائه وارنر برادرز دیسکاوری در CinemaCon 2023 اولین نگاه ما را به آکوامن و پادشاهی گمشده، دنباله ای بر باکس آفیس 2018، آکوامن. در این تریلر (که آنلاین نیست) آکوامن و اورم با هم متحد می شوند تا با فیلم Black Manta یحیی عبدالمتین دوم، شخصیت شرور فیلم اول روبرو شوند.

در فیلم اول، جیسون موموآ با مرای امبر هرد نه تنها به عنوان علاقه نهایی او، بلکه به عنوان یک ابرقهرمان همکار که به آکوامن کمک می‌کند، همراهی می‌کرد. با این حال، پس از جنجال در مورد جدایی بسیار عمومی هرد و جانی دپ و شکایت تلویزیونی، به نظر می رسد (حداقل بر اساس این فیلم CinemaCon) که دی سی تصمیم گرفته است این شخصیت را از کانون توجه خارج کند.

شخصیت Mera در کل تریلر یک بخش صحبت نداشت. و چند نگاه اجمالی ما از او کوتاه بود. اورم، با بازی پاتریک ویلسون، به نظر می‌رسد که این کفش‌ها را پر می‌کند و نقش «دستیار» آکوامن را بر عهده می‌گیرد، نه اینکه نقش شرور فیلم باشد.

بیشتر بخوانید: بازیگری بحث برانگیز ابرقهرمانی که نتیجه داد

این تغییر نقش خیلی ها را به یاد من انداخت تور: دنیای تاریک; در ابتدا ثور ما لوکی را به عنوان آنتاگونیست اصلی و همچنین در فیلم می بینیم انتقام جویان. اما سپس در جهان تاریک ما لوکی را می بینیم که توسط ثور از زندان خارج شد تا بتواند به او کمک کند تا با یک تهدید بزرگتر مبارزه کند. و این دقیقاً همان چیزی است که در این اتفاق می افتد پادشاهی گمشده تریلر.

در هر دو اولین فیلم انفرادی آکوامن و ثور، ما شاهد جنگ برادران بر سر تاج و تخت بودیم. و اکنون در پادشاهی گمشده در تریلر، می‌بینیم که آکوامن برادرش را از زندان آزاد می‌کند تا بتواند به او کمک کند تا در مقابل بلک مانتا، که اکنون یک سلاح جدید قدرتمند به نام سه‌جانبه سیاه را در اختیار دارد، مقابله کند.

آکوامن و پادشاهی گمشده در حال حاضر قرار است در تاریخ 20 دسامبر در سینماها اکران شود.

دنیای جدید فیلم ها و نمایش های DC

تمام پروژه هایی که توسط استودیو دی سی به عنوان شروع “فصل 1” از دنیای جدید فیلم ها و نمایش های این شرکت اعلام شده است.

منبع

Home
Account
Cart
Search