مایکل.  بتمن کیتون در تریلر جدید «فلش» آجیل می‌شود
اخبار سینما

مایکل. بتمن کیتون در تریلر جدید «فلش» آجیل می‌شود

این یک راه طولانی تا صفحه نمایش بوده است فلشاما سریعترین ابرقهرمان دی سی بالاخره آماده نمایش در سینماها شد. این فیلم برای اولین بار امروز در CinemaCon در لاس وگاس نمایش داده می شود. برای بقیه ما بازندگانی که موفق به تهیه بلیت نشدند، حداقل یک تریلر کاملاً جدید برای فیلم وجود دارد که ازرا میلر را در نقش چندین نسخه بری آلن، ساشا کال، مایکل شانون، بن افلک و مایکل کیتون در حال بازگشت نشان می دهد. برای اولین بار در بیش از 30 سال در نقش بتمن.

کارگردانی شده توسط آی تیاندی موشیتی، فیلم وعده می دهد که دنیای سینمایی دی سی را دوباره پیکربندی کند، زیرا جیمز گان و پیتر سافران به عنوان مدیران عامل جدید این شرکت مسئولیت را بر عهده می گیرند. و تریلر جدید دارای انبوهی از اکشن های DC با سوپرگرل، فلاش های متعدد، بتمن های متعدد و زود است، به علاوه کیتون تنوع جدیدی از خط کلاسیک خود از تیم برتون دهه 89 ارائه می کند. بتمن: “میخوای آجیل بگیری؟ بیا آجیل بگیریم.»

تریلر جدید را در زیر ببینید:

بیشتر بخوانید: بن افلک یکی دیگر از فیلم‌های DC بزرگ را معرفی کرد فلش

یک پوستر جدید هم برای این فیلم وجود دارد.

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

زمانی که بری از ابرقدرت هایش برای سفر به گذشته استفاده می کند تا اتفاقات گذشته را تغییر دهد، دنیاها در «فلش» با هم برخورد می کنند. اما زمانی که تلاش او برای نجات خانواده‌اش به‌طور ناخواسته آینده را تغییر می‌دهد، بری در واقعیتی گرفتار می‌شود که در آن ژنرال زود بازگشته است و تهدید به نابودی می‌کند و هیچ ابرقهرمانی وجود ندارد که بتوان به آن روی آورد. یعنی، مگر اینکه بری بتواند یک بتمن بسیار متفاوت را از دوران بازنشستگی نجات دهد و یک کریپتونی زندانی را نجات دهد… البته نه کسی که او به دنبالش است. در نهایت، برای نجات دنیایی که در آن است و بازگشت به آینده ای که می شناسد، تنها امید بری این است که برای زندگی اش مسابقه دهد. اما آیا انجام فداکاری نهایی برای تنظیم مجدد جهان کافی است؟

فلش قرار است در نهایت در تاریخ 16 ژوئن در سینماها اکران شود.

کمیک های دی سی که نمی توانند به فیلم های دی سی تبدیل شوند

این عناوین محبوب DC Comics هرگز نمی توانند فیلم های DC خود را داشته باشند. (متاسف.)

منبع

Home
Account
Cart
Search