بدترین فیلم هایی که در نتفلیکس موفق شدند
اخبار سینما

بدترین فیلم هایی که در نتفلیکس موفق شدند

از ژوئیه 2021، نتفلیکس سایتی را ایجاد کرده است که در آن هر کسی، چه مشترک و چه غیر مشترک، می تواند محبوب ترین فیلم ها و نمایش های این سرویس را در ایالات متحده و سراسر جهان بیاموزد. هر سه شنبه به روز می شود، سایت ده فیلم و نمایش پربیننده را در یک هفته به زبان انگلیسی و سایر زبان ها نشان می دهد.

اکثر این عناوین توسط خود نتفلیکس تولید می شوند که برنامه نویسان و مدیران داخلی آن به پرورش آثار سینمایی و تلویزیونی مانند چیزهای عجیب و غریب، پیاز شیشه ای: رمز و راز چاقو، چهار شنبه، ایرلندی، بریجرتون، و پینوکیو گیلرمو دل تورو. اما حتی اکنون که نتفلیکس به طور معمول ده‌ها ساعت محتوای اصلی را هر ماه تولید می‌کند، این شرکت همچنان به محتوای دارای مجوز از استودیوهای خارجی برای بخش بزرگی از کاتالوگ خود متکی است – و بسیاری از این محتوای دارای مجوز همچنان در آن ده صفحه برتر هفتگی ظاهر می‌شوند. لیست ها

بیشتر بخوانید: نتفلیکس بالاخره کسب و کار DVD-By-Mail خود را تعطیل می کند

برخی از اسامی در آن لیست های هفتگی تعجب آور نیستند. البته بلاک باسترهای صفحه بزرگ دوست دارند Minions: The Rise of Gru یا بازی های گرسنگی زمانی که مردم بتوانند با پرداخت هزینه اشتراک ماهانه نتفلیکس، آنها را در خانه تماشا کنند، عملکرد خوبی خواهند داشت. برخی از عناوین دیگری که در سرتاسر این ده فهرست برتر (و گاهی اوقات در بالای فهرست) ظاهر می شوند، تکان دهنده هستند – زیرا اینها فیلم هایی هستند که در سینماها پراکنده شدند، یا نقدهای وحشتناکی دریافت کردند، یا هر دو. و با این حال هنگامی که آنها به کاتالوگ نتفلیکس اضافه شدند، هزاران نفر آنها را تماشا کردند.

فهرستی که در ادامه می آید شامل دوازده نمونه از دومی است. فیلم‌هایی که شکست‌های مهم انتقادی یا تجاری در سینماها بودند و مخاطبان بسیار قدردانی در نتفلیکس پیدا کردند. شاید واقعاً هیچ محاسبه ای برای سلیقه وجود نداشته باشد – حداقل زمانی که در حال حاضر هزینه ماهانه می پردازید و نیازی ندارید که برای اعمال این سلیقه، لباس خود را از روی مبل خود بردارید. (برای اینکه خودتان در مورد محبوب ترین فیلم ها و نمایش های نتفلیکس تحقیق کنید، به اینجا بروید سایت اینترنتی.)

بدترین فیلم هایی که در نتفلیکس موفق شدند

این شکست های نمایشی و بمب های انتقادی توسط مخاطبان زیادی در نتفلیکس تماشا شد.

بدترین فیلم های دهه 80 به نقل از Letterboxd

به گفته هزاران کاربر در وب سایت فیلم Letterboxd، این 15 فیلم بدترین فیلم منتشر شده در طول دهه 1980 هستند.

منبع

Home
Account
Cart
Search