تریلر «The Equalizer 3»: The Final Chapter Begins
اخبار سینما

تریلر «The Equalizer 3»: The Final Chapter Begins

اگر دنزل واشنگتن را در جایی دیدید، و او شروع کرد به بازی با ساعتش، او را به حال خود رها کنید.

حداقل این چیزی است که من از اینها یاد گرفته ام اکولایزر فیلم‌هایی که اکنون سه تای آن‌ها وجود دارد. هر زمانی که او شروع به زمان‌بندی مسائل می‌کند، برای افراد بد اطرافش خوب نیست. در تریلر برای اکولایزر 3 – که قول می دهد “فصل پایانی” در فرانچایز بر اساس سریال های تلویزیونی قدیمی دهه 80 باشد – او دست پسری را فشار می دهد تا زمانی که خودش را مدفوع کند (خب، ما نمی کنیم دیدن او خودش را مدفوع می کند، اما رابرت مک کال از دنزل می گوید اگر او بیشتر فشار بیاورد باعث می شود خودش را مدفوع کند، و سپس … محکم تر هل می دهد) و سپس یک یارو را با اسلحه به چوب می زند و سپس از سر آن مرد مانند صدا خفه کن استفاده می کند. آخ.

در ادامه می‌توانید تریلر کامل گروه قرمز این فیلم را تماشا کنید.

بیشتر بخوانید: 10 مضحک ترین کلیشه فیلم اکشن

علاوه بر اینکه سومی است اکولایزر این فیلم (این فیلم مانند دو فیلم قبلی توسط آنتوان فوکوا کارگردانی شده است)، همچنین دیدار مجدد واشنگتن و داکوتا فانینگ است که قبلاً در سال 2004 با هم بازی کرده بودند. مرد در آتش، جایی که دنزل نقش یک قاتل فوق العاده کارآمد را بازی می کرد که میز را بر سر آدم های بد می چرخاند. فانینگ دختری بود که از او محافظت می کرد. این بار، به نظر می رسد که او خودش نوعی کارگزار دولتی است. زمانی که شما یک مرد و/یا زن در آتش هستید زمان می گذرد.

اینجاست اکولایزر 3خلاصه رسمی:

رابرت مک کال (دنزل واشنگتن) از زمانی که زندگی خود را به عنوان یک قاتل دولتی تسلیم کرد، برای آشتی دادن با کارهای وحشتناکی که در گذشته انجام داده تلاش کرده است و آرامش عجیبی در خدمت به عدالت از جانب ستمدیدگان پیدا می کند. او که به‌طور شگفت‌انگیزی خود را در خانه‌ای در جنوب ایتالیا می‌بیند، متوجه می‌شود که دوستان جدیدش تحت کنترل رؤسای جنایی محلی هستند. همانطور که وقایع مرگبار می شوند، مک کال می داند که باید چه کاری انجام دهد: با مقابله با مافیا، محافظ دوستانش شود.

اکولایزر 3 قرار است از اول سپتامبر در سینماها اکران شود.

بدترین فیلم هایی که تا به حال ساخته شده است، به نقل از Letterboxd

به گفته کاربران Letterboxd، این ده فیلم بدترین فیلمی هستند که تا به حال ساخته شده اند. موافقید؟

منبع

Home
Account
Cart
Search