"Kraven the Hunter" اولین فیلم مارول با رتبه R سونی خواهد بود
اخبار سینما

“Kraven the Hunter” اولین فیلم مارول با رتبه R سونی خواهد بود

فیلم بعدی در دنیای مرد عنکبوتی سونی نیز اولین فیلمی خواهد بود که دارای رتبه R خواهد بود.

که خواهد شد کراون شکارچی، که در پاییز امسال در سینماها نمایش داده می شود و اولین فیلم خود را برای غرفه داران و مطبوعات در رویداد CinemaCon در لاس وگاس به نمایش گذاشت. این فیلم با بازی آرون تیلور جانسون در نقش اصلی، به حاضران در CinemaCon گفت: «آیا به آن امتیاز R داده خواهد شد؟ F- بله به آن درجه R داده خواهد شد.

به گفته حاضران، اولین فیلم گرافیکی‌تر از فیلم معمولی مارول بود و شامل گاز گرفتن مردی و سپس تف کردن گوشت او توسط کراوون بود. اگر نیش زدن توسط یک عنکبوت رادیواکتیو به شما قدرت فوق العاده می دهد، گاز گرفتن توسط آرون تیلور جانسون چه چیزی برای شما به ارمغان می آورد؟ مهم نیست، فکر نمی کنم بخواهم بدانم.

ارائه CinemaCon سونی همچنین نشان داد که شرور کلاسیک مارول، کرگدن، در این فیلم ظاهر خواهد شد. او آخرین بار توسط پل جیاماتی روی پرده به تصویر کشیده شد مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2.

بیشتر بخوانید: هر فیلم دنیای سینمایی مارول، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

کراوون جی سی چاندور کارگردانی آن را بر عهده دارد و آریانا دبوز در نقش کالیپسو کاهن وودوی مارول و فرد هچینگر در نقش آفتاب پرست، یکی دیگر از شخصیت های شرور اسپایدی که از قضا برادر کریون نیز هست، بازی می کند. کریستوفر ابوت، الساندرو نیولا و راسل کرو همگی در این فیلم حضور دارند، اگرچه هنوز نقش آنها فاش نشده است.

سونی به تلاش خود ادامه می دهد تا فقط حقوق خود را برای ساختن فیلم هایی بر اساس کمیک های مرد عنکبوتی (و شخصیت هایی که در کمیک های مرد عنکبوتی اولین حضور داشتند) را به دنیای سینمایی خود تبدیل کند. آنها همچنین یک فیلم مادام وب با بازی داکوتا جانسون فیلمبرداری کرده اند که اسپین آف بعدی Spidey پس از آن خواهد بود. کراوون; در حال حاضر برنامه ریزی شده است که در فوریه آینده در سینماها اکران شود.

کراون شکارچی قرار است در تاریخ 6 اکتبر در سینماها اکران شود.

هر فیلم مرد عنکبوتی، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

با قدرت فوق العاده، فیلم های مرد عنکبوتی عالی عرضه می شود. (گاهی.)

منبع

Home
Account
Cart
Search