هریسون فورد می گوید «Dial of Destiny» آخرین «ایندیانا جونز» اوست
اخبار سینما

هریسون فورد می گوید «Dial of Destiny» آخرین «ایندیانا جونز» اوست

وقتی دیزنی جدیدترین تریلر را منتشر کرد ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت آنها کاری را انجام دادند که قبلاً انجام نداده بودند: آنها از آن به عنوان “قسط نهایی” یاد کردند ایندیانا جونز حق امتیاز.

با توجه به اعتیاد هالیوود به فرنچایزهای بی پایان، شاید باورش برای برخی سخت باشد، اما خود ایندیانا جونز، هریسون فورد، مطمئناً فکر می کند که این خداحافظی او است. در مصاحبه اخیر با فیلم توتالفورد تایید کرد شماره گیری سرنوشت «آخرین فیلم این مجموعه» و «آخرین بار» است [he’ll] نقش را بازی کن.» فورد سپس افزود: «پیش‌بینی می‌کنم این آخرین باری باشد که او در یک فیلم ظاهر می‌شود.»

ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت
Lucasfilm Ltd.

بیشتر بخوانید: فابلمن ها هر فیلم استیون اسپیلبرگ را جالب تر می کند

فورد همچنین به شایعات اواخر سال گذشته مبنی بر اینکه دیزنی و لوکاس فیلم در حال بررسی امکان ادامه فرنچایز به عنوان یک سریال تلویزیونی هستند، پرداخت. فورد در پاسخ به سوالی در مورد این موضوع گفت که «اگر به نتیجه برسد، در آن دخالت نخواهد کرد».

فورد در حال حاضر 80 ساله است، بنابراین شانس از قبل بسیار خوب بود. اما به یک معنا، شایعات یک ایندیانا جونز سپس برنامه تلویزیونی به دیزنی اجازه می دهد تا کیک خود را بخورد و آن را نیز اینجا بخورد. می توانند تبلیغ کنند شماره گیری سرنوشت به عنوان آخرین ایندیانا جونز، و آخرین حضور فورد به عنوان شخصیت اصلی، قبل از آن که مفهوم را به تلویزیون منتقل کند، شاید با یک بازیگر اصلی جدید که مسئولیت فورد را بر عهده بگیرد. (یا شاید با بازی شخصیت فیبی والر-بریج از شماره گیری سرنوشتهلنا که دخترخوانده ایندی است.)

باز هم، اگر 10 سال بعد دیزنی نسخه جدیدی از آن را معرفی کند، تعجب خواهید کرد؟ مهاجمان کشتی گمشده به کارگردانی Ari Aster و با بازی، اوه من نمی دانم، Logan Paul؟ هنوز احساس می شود که این “پایان” فقط موقتی است. ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت قرار است از 30 ژوئن در سینماها اکران شود.

10 مضحک ترین تروپ در فیلم های اکشن

موفق باشید یک فیلم اکشن پیدا کنید که حداقل تعدادی از این کلیشه ها را نداشته باشد.

منبع

Home
Account
Cart
Search