صداپیشه اصلی Stitch برای بازسازی «Lilo & Stitch» بازخواهد گشت
اخبار سینما

صداپیشه اصلی Stitch برای بازسازی «Lilo & Stitch» بازخواهد گشت

اگر می خواهید بازسازی کنید لیلو و کوک به‌عنوان یک فیلم لایو اکشن، تماشاگران ناگزیر می‌خواهند بازیگران جدید را با بازیگران قدیمی مقایسه کنند – به‌ویژه کسانی که صدای Stitch آشفته و سرکوب‌ناپذیر را می‌نوازند. یک مرد تقریباً در تمام حضورهایش صداپیشگی استیچ را بر عهده داشته است، از فیلم اصلی گرفته تا دنباله‌های مستقیم به ویدیو و برنامه تلویزیونی اسپین‌آف آن: کریس سندرز، که نویسنده و کارگردان فیلم اصلی نیز بود. لیلو و کوک فیلم سینما.

در حالی که ممکن است تصور کنید دیزنی به سادگی سندرز را برای بازی Stitch بازگرداند، بازسازی لایو اکشن لیلو و کوک مدت زیادی است که در حال توسعه است و سندرز هرگز به طور رسمی درگیر آن نبوده است. (دین فلیشر کمپ، مدیر مارسل پوسته با کفش، کارگردان این نسخه است.) در نهایت، پر هالیوود ریپورترسندرز در حال “در مذاکرات نهایی” برای ایفای مجدد نقش خود است، و همه چیز در دنیای موجودات سگ بیگانه شایان ستایش که بهترین دوست دختران تنها هاوایی می شوند درست بود.

11. Lilo & Stitch (2002)
دیزنی

بیشتر بخوانید: فیلم های عالی در دیزنی + که ممکن است از دست داده باشید

سندرز به بازیگرانی می‌پیوندد که زک گالیفیاناکیس در نقش جومبا، بیلی مگنوسن در نقش پلیکلی و کورتنی بی ونس در نقش کبرا حباب‌ها هستند. (این نقش ها به ترتیب توسط دیوید اوگدن استایرز، کوین مک دونالد و وینگ ریمز صداپیشگی می کردند.) تیا کارر، صداپیشگی خواهر بزرگتر لیلو، نانی در فیلم اصلی، شخصیت جدیدی به نام خانم ککوآ را بازی می کند. مایا کیلوها بازیگر نقش لیلو انتخاب شده است. سیدنی الیزابت آگودونگ نقش لایو اکشن نانی را بازی خواهد کرد.

را لیلو و کوک بازسازی هنوز تاریخ انتشار رسمی از دیزنی دریافت نکرده است. بازسازی بعدی این شرکت از یک انیمیشن کلاسیک در اواخر این هفته، زمانی که پیتر پن و وندی اولین نمایش در دیزنی +. بعد از آن، پری دریایی کوچک اولین نمایش در سینماها در ماه می.

برای Disney+ ثبت نام کنید اینجا.

بزرگترین بمب های دیزنی در باکس آفیس

دیزنی یکی از بزرگترین استودیوهای تاریخ هالیوود است. اما حتی آنها هر از چند گاهی یک فلاپ آزاد می کنند. در اینجا تعدادی از بدنام ترین بمب های آنها وجود دارد – به همراه چند عنوان که شکست آنها در باکس آفیس ممکن است شما را شگفت زده کند.

منبع

Home
Account
Cart
Search