اسکارلت جوهانسون می گوید که با مارول "تمام" شده است
اخبار سینما

اسکارلت جوهانسون می گوید که با مارول “تمام” شده است

یکی دیگر از اعضای تیم اصلی Avengers در حال حرکت به سمت غروب خورشید است.

در مصاحبه اخیر، اسکارلت جوهانسون اعلام کرد که بازی در نقش فوق جاسوس مارول، بیوه سیاه، “تمام” شده است. اگرچه این تکان دهنده ترین خبر نیست – شخصیت جوهانسون برای نجات نیمی از جهان درگذشت. Avengers: Endgame – همچنین این یک نتیجه قطعی نبود که یوهانسون قطعاً به عنوان شخصیت تمام شده است. او اولین کار خود را تنها با عنوان انفرادی خودش انجام داد عنکبوت فیلم بعد از شخصیت او مرد ( عنکبوت فیلم یک پیش درآمد بود.)

اما جوهانسون به همبازی خود در مارول، گوئینت پالترو گفت که از نقش ابرقهرمانی خود در قسمتی از پادکست گوپ. یوهانسون گفت …

من تمام شدم… [the] فصل تمام شد من به نوعی تمام کارهایی را که باید انجام می دادم انجام دادم. همچنین، بازگشت و ایفای نقش یک شخصیت بارها و بارها مانند آن، در طول یک دهه، تجربه منحصر به فردی است.

به نوبه خود، پالترو کمتر مطمئن بود که آخرین حضور خود در مارول را انجام داده است. او خاطرنشان کرد: “من نمردم، بنابراین آنها همیشه می توانند از من بپرسند.”

بیشتر بخوانید: بازیگری بحث برانگیز ابرقهرمانی که در پایان نتیجه داد

دوران تصدی جانسون در مارول با بهترین شرایط به پایان نرسید. مدت کوتاهی پس از انتشار مارول عنکبوت همزمان در سینماها و در دیزنی پلاس، جوهانسون از این شرکت شکایت کرد و مدعی شد که تصمیم برای پخش فیلم برای او میلیون‌ها دلار حقوق دریافت کرده است. جوهانسون و دیزنی در نهایت در سپتامبر 2021 اختلاف خود را حل و فصل کردند. تنها باری که مارول پس از آن به جوهانسون اشاره کرد، در نوامبر سال 2021 بود، زمانی که رئیس مارول، کوین فایگی، به کار او در “پروژه فوق سری مارول استودیو … اشاره کرد که او … گفت ربطی به او ندارد عنکبوت شخصیت، ناتاشا رومانوف. هنوز مشخص نیست که آن پروژه چیست یا قرار بود انجام شود یا اینکه آیا هنوز در حال انجام است.

به طور کلی، جوهانسون در 9 فیلم مارول ظاهر شد: مرد آهنی 2، انتقام جویان، کاپیتان امریکا: سرباز زمستان، Avengers: Age of Ultron، کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی، Avengers: Infinity War، کاپیتان مارول (به صورت کوتاه) Avengers: Endgame، و عنکبوت. یوهانسون به همکار می پیوندد انتقام جویان ستاره های رابرت داونی جونیور و کریس ایوانز در دوران بازنشستگی مارول. که باعث می شود کریس همسورث، مارک روفالو و جرمی رنر همچنان فعالانه به عنوان قهرمانان مارول خود ظاهر شوند. حتی بدون جوهانسون، MCU هنوز یک بیوه سیاه دارد، فلورانس پیو MCU جدید فرنچایز است که نقش خواهر ناتاشا یلنا را بازی می کند.

فیلم بعدی دنیای سینمایی مارول، Guardians of the Galaxy: Vol. 3، قرار است در تاریخ 5 می در سینماها افتتاح شود.

بزرگترین بمب های دیزنی در باکس آفیس

دیزنی یکی از بزرگترین استودیوهای تاریخ هالیوود است. اما حتی آنها هر از چند گاهی یک فلاپ آزاد می کنند. در اینجا تعدادی از بدنام ترین بمب های آنها وجود دارد – به همراه چند عنوان که شکست آنها در باکس آفیس ممکن است شما را شگفت زده کند.

منبع

Home
Account
Cart
Search