ویکتوریا آلونسو و مارول با اخراج به توافق رسیدند
اخبار سینما

ویکتوریا آلونسو و مارول با اخراج به توافق رسیدند

ویکتوریا آلونسو برای مدت طولانی تهیه کننده و مجری مارول بود. او در سال 2006 به این استودیو پیوست، خیلی قبل از اینکه کل دنیای سینمایی مارول منفجر شود. زمانی که او به این تیم پیوست، سرپرست جلوه های بصری و پست پروداکشن شد. او اولین تهیه کننده اجرایی بود مرد آهنی که البته، واقعاً همه چیز شروع شد. او همچنین در نقش های مختلف تهیه کننده در فیلم هایی مانند مرد آهنی 2، ثور، و کاپیتان آمریکا: اولین انتقام جو. او در نقش تهیه کننده اجرایی بود انتقام جویان، یکی از پرفروش ترین فیلم های تاریخ او به قدری کار بزرگی برای مارول انجام داد که در سال 2021، آنها او را به عنوان رئیس بخش فیزیکی و پس از تولید، جلوه های بصری و تولید انیمیشن ارتقا دادند.

با این نوع تصدی، باورش سخت است که او در نهایت اخراج شود، اما این همان چیزی است که در مارس 2023 رخ داد. هالیوود ریپورتر منبعی با او تماس گرفت و گفت که این نتیجه کار او در خارج از استودیو است. او نامزد اخیر اسکار را تهیه کرد آرژانتین، 1985 برای آمازون، که ظاهرا یک نه بزرگ بود. به گفته منابع آنها، انجام این کار منجر به نقض قرارداد او شد. اگرچه ممکن است دلیل دیگری برای شلیک وجود داشته باشد.

مارکو گراب، مارول
مارکو گراب، مارول

بیشتر بخوانید: عجیب ترین کمیک های مارول که تا به حال منتشر شده است

برخی گزارش‌ها ادعا می‌کنند که آلونسو همچنین با مارول و دیزنی بر سر نمایش مضامین LGBTQ در فیلم‌های مارول درگیر شده است. مانند تصاویر غرور همجنس گرا که بنا بر گزارش ها به خاطر آن سانسور شده است Ant-Man and the Wasp: Quantumaniaانتشار در کویت. ظاهراً آلونسو به طور خاص با مارول و دیزنی بر سر این موضوع دعوا کرده است. به هر دلیلی، THR اکنون گزارش می دهد که آلونسو و دیزنی/مارول بر سر اخراج او به توافق رسیده اند.

بدترین شرورهای مارول

این شرورهای مارول کمتر از شگفت انگیز بودند.

منبع

Home
Account
Cart
Search