اتهامات علیه الک بالدوین لغو می شود
اخبار سینما

اتهامات علیه الک بالدوین لغو می شود

اکتبر گذشته اعلام شد که تهیه کنندگان این فیلم وسترن زنگ یک دعوای مرگ نادرست در مورد حادثه اکتبر 2021 که جان هالینا هاچینز، فیلمبردار فیلم را گرفت، حل و فصل کرده بود. در آن زمان، تهیه‌کنندگان ادعا کردند که با رسیدگی به این پرونده، فیلم در واقع تولید را از سر می‌گیرد و همسر هاچینز، متیو، اکنون به عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این پروژه فهرست شده است.

اما سپس در ژانویه، دادستان محلی در نیومکزیکو متهم شد زنگ الک بالدوین ستاره و تهیه کننده و هانا گیتیرز رید، زره پوش تولید، به دلیل نقششان در این حادثه، به قتل غیرعمد دست یافتند. حدود سه ماه بعد، پس از یک سری شکست‌ها برای دادستانی، وکلای بالدوین اکنون می‌گویند که قرار است اتهامات علیه موکلشان لغو شود. آنها در بیانیه‌ای نوشتند: «ما از تصمیم برای رد پرونده علیه الک بالدوین خرسندیم و تحقیقات مناسب در مورد حقایق و شرایط این حادثه تلخ را تشویق می‌کنیم.»

بیشتر بخوانید: 10 محصول سینمایی که ظاهراً نفرین شده بودند

وکیل گیتیرز-رید به این موضوع گفت مجله نیویورک تایمز که اتهامات موکلش رفع نشده است.

در زمان اعلام اتهامات علیه بالدوین، گوتیرز-رید و دستیار کارگردان دیوید هالز، که بعداً به اتهام استفاده سهل‌انگیز از سلاح‌های مرگبار اعتراف کردند و به شش ماه حبس تعلیقی محکوم شدند، دادستان ویژه آندریا ریب درباره این پرونده گفت:

اگر هر یک از این سه نفر – الک بالدوین، هانا گوتیرز-رید یا دیوید هالز – کار خود را انجام می دادند، هالینا هاچینز امروز زنده بود. ساده است. شواهد به وضوح الگویی از بی‌توجهی جنایی به ایمنی را در مجموعه فیلم «Rust» نشان می‌دهد. در نیومکزیکو، جایی برای مجموعه فیلم‌هایی که تعهد ایالت ما به ایمنی اسلحه و امنیت عمومی را جدی نمی‌گیرند، وجود ندارد.

اما از آنجایی که اتهامات برای اولین بار اعلام شد، ریب پس از اینکه وکلای بالدوین ادعا کردند که او نمی تواند موکل آنها را تحت تعقیب قرار دهد و همچنین در قانونگذار ایالتی خدمت کند، خود را از پرونده خارج کرد. سپس دادستان مجبور شد اتهامات علیه بالدوین را کاهش دهد، زیرا وکلای او با موفقیت استدلال کردند که این اتهامات بر اساس قانونی است که در زمان حادثه 21 اکتبر جاری نبود.

10 بازیگری که پیش از هالیوود حرفه‌ای شگفت‌انگیز داشتند

منبع

Home
Account
Cart
Search