فیلم های مرد عنکبوتی سونی به دیزنی پلاس می آیند
اخبار سینما

فیلم های مرد عنکبوتی سونی به دیزنی پلاس می آیند

در حالی که مرد عنکبوتی معروف‌ترین شخصیت مارول است، حقوق فیلم او هنوز توسط سونی کنترل می‌شود، که از سال 2002 هر چند سال یک بار فیلم‌های Spidey را تولید می‌کند. مارول و سونی اکنون قراردادی برای به اشتراک گذاشتن این شخصیت روی صفحه دارند، و این به پیتر تام هالند اجازه می‌دهد. پارکر فیلم‌های سونی بسازد و گهگاه در کراس اوورهای دنیای سینمایی مارول ظاهر شود Avengers: Endgame.

تا به حال، تنها آن فیلم‌های MCU Spidey در سرویس استریم دیزنی، Disney+ به همراه بقیه فیلم‌های مارول در دسترس بودند. با این حال، این هفته تغییر می کند، زیرا دیزنی پلاس برای اولین بار بسیاری از فیلم های مرد عنکبوتی سونی را دریافت می کند. در اینجا فیلم‌های Wall-Crawler که به سرویس استریم دیزنی می‌آیند، همراه با تاریخ اکران آنها آمده است:

  • مرد عنکبوتی (2002) – 21 آوریل
  • مرد عنکبوتی 2 (2004) – 21 آوریل
  • مرد عنکبوتی 3 (2007) – 21 آوریل
  • مرد عنکبوتی شگفت انگیز (2012) – 21 آوریل
  • Spider-Man: Homecoming (2017) – 12 مه
  • زهر (2018) – 12 مه

بیشتر بخوانید: رتبه بندی هر فیلم مرد عنکبوتی، از بدترین تا بهترین

فیلم‌های مرد عنکبوتی سونی که در دیزنی + گنجانده نشده‌اند (حداقل تا کنون). مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2و فیلم دوم و سوم تام هالند، مرد عنکبوتی: دور از خانه و مرد عنکبوتی: به هیچ وجه صفحه اصلی، همراه با زهر عاقبت بگذار قتل عام وجود داشته باشد (و اگر می خواهید در مورد آن کاملاً فنی باشید، جرد لتو موربیوس). دیزنی اشاره کرد که “انتظار می رود عناوین اضافی از کتابخانه فیلم و تلویزیون سونی پیکچرز در اواخر امسال در دیزنی پلاس در ایالات متحده به نمایش درآیند” بنابراین شاید آن مرد عنکبوتی دیگر (و ونوم) [and Morbius]) فیلم ها در تاریخ بعدی اضافه خواهند شد.

با این اضافه‌ها، تنها تعداد انگشت شماری از فیلم‌های MCU در حال حاضر روی دیزنی پلاس نیستند. از زمان نوشتن این مقاله، می‌توانید هر فیلم دنیای سینمایی مارول را در آن سرویس تماشا کنید به جز هالک باورنکردنی، مرد عنکبوتی: دور از خانه و راه خانه نیست، و Ant-Man and the Wasp: Quantumania، که در نهایت وجود خواهد داشت. (از این هفته در دیجیتال HD در دسترس قرار گرفت.)

برای Disney+ ثبت نام کنید اینجا.

Spider-Man: No Way Home: خنک ترین تخم مرغ های عید پاک

آیا این تخم مرغ های عید پاک مارول و مراجع را در آن مشاهده کردید؟ Spider-Man: No Way Home?

منبع

Home
Account
Cart
Search