سام ریمی در حال نوشتن کتاب مقدس «مردگان شیطانی» برای فیلم‌های بیشتر است
اخبار سینما

سام ریمی در حال نوشتن کتاب مقدس «مردگان شیطانی» برای فیلم‌های بیشتر است

مرده شیطانی یکی از مشهورترین فرنچایزهای ترسناک تمام دوران است. حالا که می دانیم راهی برای فیلم ها وجود دارد، طرفداران این سریال خوشحال هستند. نه تنها آینده را دارد ایول دد برخاست در طول نمایش‌های آزمایشی و پیش‌نمایش جشنواره فیلم South By Southwest نقدهای تحسین‌آمیزی دریافت کرده‌اید، اما اخباری از آثار بسیار بیشتری در آینده وجود دارد. در حالی که بسیاری از فرنچایزهای ترسناک زمانی که نیروهای خلاق اصلی آنها در صندلی عقب قرار می گیرند، قدرت خود را از دست می دهند، فقط چیزهای زیادی می توانند در اینجا اتفاق بیفتند.

بروس کمپبل نماد Ash در فیلم است مرده شیطانی حق امتیاز. او کاریزماتیک، سرسخت به عنوان میخ، و یک کمدین فیزیکی عالی است. تنها مشکلش این است که او 64 سال دارد و ممکن است در انجام بدلکاری هایی که در اوایل زندگی اش انجام داده بود دچار مشکل شود. همانطور که گفته شد، این پایان دخالت کمبل نیست.

EVIL DEAD RISE
برادران وارنر

بیشتر بخوانید: چرا ارتش تاریکی از … بهتر است مردگان شیطانی II

او با The AV Club صحبت کرد اخیرا توضیح داده است که او، سام ریمی و برادر ریمی، ایوان، قرار است در آینده از پشت صحنه بر روی این فرنچایز کار کنند.

فکر می کنم الان داستان ها کمی بیشتر پیشرفت کنند. ما سعی خواهیم کرد آنها را بیشتر مانند هر دو یا سه سال یکبار انجام دهیم تا هر 10 سال. همچنین این اولین باری است که سام با برادرش ایوان برای ایجاد یک کتاب مقدس کلی کار می کند که به نویسندگان و کارگردانان آینده ایده می دهد که این موضوع در برخی از این داستان ها کجاست. بنابراین من فکر می کنم که با گذشت سال ها کمی بیشتر گره خورده است. اما چون همه چیز مربوط به کتاب است. این می تواند کتابی در گذشته باشد، کتابی در آینده. هنوز مشخص نیست

ایول دد برخاست از جمعه 21 آوریل به سینماها می آید.

موردانتظارترین فیلم های سال 2023

در اینجا 20 مورد از بزرگترین و هیجان انگیزترین عناوینی که در سال 2023 به سینماها می آیند، آورده شده است.

منبع

Home
Account
Cart
Search