کارگردان «شزم ۲» نقد بدی به فیلم خود در مورد Letterboxd می دهد
اخبار سینما

کارگردان «شزم ۲» نقد بدی به فیلم خود در مورد Letterboxd می دهد

فیلمسازی یک تجارت سخت است. اگر می خواهید از آن جان سالم به در ببرید، باید حس شوخ طبعی داشته باشید.

فقط از دیوید اف سندبرگ، کارگردان آثاری مانند چراغ خاموش و شازم و حالا، کارگردان فلاپ، شازم! خشم خدایان. دنباله این فیلم محبوب بر اساس ابرقهرمان کمیک دی سی تا به امروز تنها 132 میلیون دلار در سراسر جهان فروخته است. یعنی 200 میلیون دلار کمتر نسبت به اولی شازم!

این فیلم همچنین نقدهای بسیار متفاوتی دریافت کرد. در Letterboxd دقیقاً 50 درصد است. این امتیاز بسیار بدتر از خود سندبرگ است که دارای امتیاز است حساب در سایت رسانه های اجتماعی که در آن همه فیلم های خود را نقدهای طنز منفی می دهد. برای خشم خدایان، سندبرگ به فیلم نیم ستاره (کمترین امتیاز ممکن در Letterboxd) داد و نوشت بیلی و شزم شخصیت های متفاوتی دارند. واقعاً ای کاش کسی این را به کارگردان گوشزد می کرد. غیر قابل تماشا!»

SHAZAM! خشم خدایان
برادران وارنر

بیشتر بخوانید: هر فیلم کمیک دی سی، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

در واقع سندبرگ داده است همه از ویژگی های او نقدهای طعنه آمیز نیمه ستاره در Letterboxd. از اولین شازم، او نوشت …

چطور تونست اتوبوس رو از شیشه جلو بگیره؟! بدترین فیلم تاریخ!! وزن متوسط ​​اتوبوس بین 25000 تا 40000 پوند (11 تا 18 متریک تن) است. نه تنها دستان او مستقیماً از شیشه جلو (یا هر قسمت فلزی اتوبوس) عبور می کند، بلکه توقف آن حجم زیاد به شکلی ناگهانی اتوبوس را به آکاردئون تبدیل می کند و مسافران خشمگین می شوند. او در آن نقطه نمی توانست پرواز کند، اما چرا او فقط به سمت پل سرعت نگرفت و اتوبوس را از پشت نگرفت تا به آرامی آن را به سمت بالا بکشد؟ زباله

بررسی او از ویژگی ترسناک خود در سال 2016 چراغ خاموش خیلی مختصرتر بود:

پرش به اندازه کافی نیست.

سندبرگ اولین کارگردان مشهوری نیست که فیلم خود را در Letterboxd نقد منفی می کند. در سال 2019، چهار سال پس از اکران فیلم با نقدهای فاجعه بار و باکس آفیس، جاش ترانک نقدی دو ستاره از خود منتشر کرد. چهار شگفت انگیز به سایت نقد ترانک به اندازه نقد سندبرگ خشن نیست، اما کمی صمیمانه تر بود. او نوشت: «انتظار داشتم خیلی بدتر از آنچه بود باشد. از دو هفته قبل از انتشار آن به معنای واقعی کلمه آن را ندیده بودم، و در یک وضعیت روحی بسیار آسیب دیده بودم.»

در مورد سندبرگ، او یک پسر با استعداد است که توانایی بسیار بهتری از آن دارد شازم! خشم خدایان. او به عقب برمی‌گردد و دفعه بعد فیلم بهتری می‌سازد و سپس نقد بد دیگری را در Letterboxd می‌گذارد.

بدترین فیلم های پرفروش میلیارد دلاری

همه این فیلم ها بیش از یک میلیارد دلار در گیشه فروش داشتند. و همه آنها بو می دهند.

منبع

Home
Account
Cart
Search