تریلر جدید "Fast X" سری Racing را به خط پایان می فرستد
اخبار سینما

تریلر جدید “Fast X” سری Racing را به خط پایان می فرستد

فیزیک… شما می توانید تمام راه را بگذرانید.

دلیلش این است که فیزیک هیچ کاری در a ندارد سریع و خشن فیلم سینما. دیگر نه. نه زمانی که دومینیک تورتوی وین دیزل قصد دارد یک ماشین عضلانی را از روی سد بپرد و به نوعی (به نحوی!) مستقیماً روی صورتش راند در حالی که پس از دو کامیون نیمه‌کامیونی (ظاهراً پر از پلوتونیوم یا پر از پلوتونیوم است) چیزی؟) برخورد کند و پشت سر او منفجر شود.

(همچنین: وقتی دام به ته سد می‌رسد، قرار است چه کار کند؟ بر روی سطح آب رانندگی کند؟ آیا دام می‌تواند روی آب راه برود؟ آیا ما در اینجا هستیم؟!؟)

بله جدید سریع X تریلر حاوی جلوه‌های ویژه‌ای مانند آن است. همچنین نقش‌های فیلم را تعیین می‌کند: شرور جدید جیسون موموآ می‌خواهد از دام و سایر اعضای تیمش به خاطر مرگ پدرش سال‌ها قبل انتقام بگیرد. و او تا زمانی که آن را بدست نیاورد، متوقف نخواهد شد. دعوا، تعقیب و گریز با ماشین، و عکس های اجباری لگن زنان را که در حرکت آهسته ساییده می شوند، نشان دهید.

نگاهی به سریع X تریلر زیر:

بیشتر بخوانید: هر سریع و خشن فیلم، رتبه بندی از بدترین تا بهترین

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

در طول بسیاری از ماموریت‌ها و در برابر شانس‌های غیرممکن، Dom Toretto (وین دیزل) و خانواده‌اش از هر دشمنی که در مسیر خود قرار گرفته‌اند، پیشی گرفته، عصبی شده‌اند و پیشی گرفته‌اند. اکنون، آنها با کشنده‌ترین حریفی که تا به حال با آن روبرو بوده‌اند روبرو می‌شوند: تهدیدی وحشتناک که از سایه‌های گذشته پدید می‌آید که با انتقام خون به جریان می‌افتد و مصمم است این خانواده را متلاشی کند و همه چیز – و همه – را که دام دوست دارد، برای همیشه نابود کند. . در Fast Five در سال 2011، دام و خدمه اش هرنان ریس، سلطان مواد مخدر شرور برزیلی را بیرون آوردند و سر امپراتوری او را بر روی پلی در ریودوژانیرو از بین بردند. چیزی که آن‌ها نمی‌دانستند این بود که پسر ریس، دانته (جیسون موموآی آکوامن)، شاهد همه چیز بود و 12 سال گذشته را صرف طراحی نقشه‌ای برای وادار کردن Dom به پرداخت بهای نهایی کرده است. طرح دانته خانواده دام را از لس آنجلس تا دخمه های رم، از برزیل تا لندن و از پرتغال تا قطب جنوب پراکنده خواهد کرد. متحدان جدید ساخته خواهند شد و دشمنان قدیمی دوباره ظاهر خواهند شد. اما همه چیز زمانی تغییر می کند که دام متوجه می شود که پسر 8 ساله خود (لئو آبلو پری، بلک ایش) هدف نهایی انتقام دانته است.

سریع X قرار است در تاریخ 19 می در سینماها اکران شود.

بازیگرانی که برای اولین نقش های سینمایی خود برنده اسکار شدند

منبع

Home
Account
Cart
Search