اولین تیزر «گودزیلا علیه کونگ 2» عنوان دنباله را فاش کرد
اخبار سینما

اولین تیزر «گودزیلا علیه کونگ 2» عنوان دنباله را فاش کرد

به‌اصطلاح «MonsterVerse» اکنون پنج فیلم قدیمی است و می‌توان به آن فکر کرد گودزیلا، کنگ: جزیره جمجمه، گودزیلا: پادشاه هیولاها، و گودزیلا در مقابل کنگ، زمین به خوبی و واقعاً نابود می شود و کاملاً بی جان می شود به جز شاید برای یک گوریل غول پیکر و دایناسور خشمگین. به نوعی، زندگی ادامه دارد، به نظر می رسد، و عاقبت به گودزیلا در مقابل کنگ در راه است

اولین تیزر فیلم به تازگی منتشر شده است و عنوان رسمی دنباله را فاش می کند: Godzilla x Kong: The New Empire. بازیگران تایید شده دنباله شامل بازگشت هستند گودزیلا در مقابل کنگ ربکا هال و برایان تایری هنری به همراه بازیگر تازه وارد (خوب تازه وارد این فرنچایز) دن استیونز. آدام وینگارد، کارگردان گودزیلا در مقابل کنگ، برای این دنباله نیز بازگشته است.

تیزر متحرک زیر را تماشا کنید، که نوعی هیولا را نشان می‌دهد که روی تختی در مقابل انبوهی از استخوان‌های هیولا نشسته است – از جمله چیزی که شبیه جمجمه‌های گودزیلا و کنگ است.

بیشتر بخوانید: چرا گودزیلا در مقابل کنگ صحنه پس از اعتبار نداشت

بنابراین این بار گودزیلا در مقابل کنگ نیست. این گودزیلا است بار کنگ. و وقتی گودزیلا را در کنگ ضرب می‌کنید، از نظر ریاضی چه اتفاقی می‌افتد؟ بدیهی است که پاسخ Kongzilla است. اگر شخصیتی با این نام در فیلم نباشد، به نظر من همه باید پول خود را پس بگیریم.

در اینجا خلاصه رسمی دنباله:

این جدیدترین اثر در مجموعه Monsterverse، مسابقه انفجاری گودزیلا علیه کونگ را با یک ماجراجویی سینمایی کاملاً جدید دنبال می‌کند، که کنگ قادر متعال و گودزیلا ترسناک را در برابر یک تهدید عظیم کشف‌نشده پنهان در دنیای ما قرار می‌دهد و موجودیت آن‌ها و ما را به چالش می‌کشد. خود. این فیلم جدید حماسی بیشتر به تاریخچه این تایتان‌ها، منشأ آنها و اسرار جزیره جمجمه و فراتر از آن می‌پردازد، در حالی که نبرد اسطوره‌ای را که به شکل‌گیری این موجودات خارق‌العاده کمک کرد و آنها را برای همیشه به نوع بشر پیوند داد، آشکار می‌کند.

Godzilla x Kong: The New Empire برای اکران در سینماها در 15 مارس 2024 برنامه ریزی شده است.

ترسناک ترین فیلم های کودکانه تاریخ

منبع

Home
Account
Cart
Search