ری دیزی ریدلی در یک فیلم جدید جنگ ستارگان بازخواهد گشت
اخبار سینما

ری دیزی ریدلی در یک فیلم جدید جنگ ستارگان بازخواهد گشت

قسمت … X؟

در میان فیلم‌های جدیدی که به تازگی اعلام شده است جنگ ستارگان کهکشان در جنگ ستارگان جشن در بریتانیا عاقبتی بود که هنوز عنوان نشده بود جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر. شخصیت اصلی آن فیلم ری بود … خوب، در پایان فیلم او می خواست به عنوان ری اسکای واکر، آخرین جدای شناخته شود. (جدی ها عادت دارند که آخرین جدای داشته باشند، سپس یک دسته جدی دیگر پیدا کنند، این به نوعی کار آنهاست.)

بعد در داستان ری چه اتفاقی می افتد؟ ما بالاخره در یک فیلم بزرگ جدید متوجه خواهیم شد که اراده ستاره دیزی ریدلی در نقش ری بازگشته است. کارگردانی این فیلم بر عهده شرمین عبید چینی است، به این معنی که این همان پروژه ای است که ماه ها شایعاتی درباره آن می شنویم که نویسندگان مختلفی درگیر فیلمنامه آن هستند. ما ابتدا گزارش هایی دریافت کردیم که دیمون لیندلوف در حال کار بر روی فیلم است – اما اواخر ماه گذشته خبر رسید که او پروژه را ترک کرده است. پیکی بلایندرز خالق استیون نایت در عوض به فیلمنامه متصل شد.

3. کار بزرگ قهرمانان را با هم می سازد
لوکاس فیلم

بیشتر بخوانید: عجیب ترین جنگ ستارگان اسباب بازی هایی که تا به حال ساخته شده اند

فیلم ری یکی از سه فیلم جدید بود جنگ ستارگان فیلم‌هایی که در SWCA معرفی شدند – اگرچه هستند نه یک سه گانه دو فیلم دیگر فیلمی درباره «سپیده دم جدای» هستند که هزاران سال قبل از فیلم‌های دیگر ساخته شده است، کارگردان جیمز منگولد، و محصول دیو فیلونی که به پایان می‌رسد. همه داستان از دیزنی + جنگ ستارگان سری از جمله ماندالوریان، کتاب بابا فت، و آینده آهسوکا. بنابراین این پروژه ری تنها دنباله واقعی قبلی است جنگ ستارگان فیلم های در افق همچنین یکی از مواردی است که در دورترین نقطه اتفاق می افتد جنگ ستارگان‘ جدول زمانی

بعدی جنگ ستارگان این فیلم قرار بود در تاریخ 19 دسامبر 2025 در سینماها اکران شود. اگر این فیلم به سرعت جمع شود، میتوانست از نظر تئوری این مهلت را رعایت کنید. اما خیلی تنگ خواهد بود.

بازیگرانی که در نقش های جنگ ستارگان تلف شدند

این ستاره های شگفت انگیز در ظاهر شده اند جنگ ستارگان فیلم‌ها و نمایش‌ها، اما فقط در بخش‌های کوچکی که ما را ناامید کردند.

منبع

Home
Account
Cart
Search