«خرس کوکائین» تاریخ پخش استریم خود را اعلام کرد
اخبار سینما

«خرس کوکائین» تاریخ پخش استریم خود را اعلام کرد

فیلم شماره 6 در لیست بزرگترین فیلم های سال 2023 تاکنون – جلوتر از آن آخرین رقص جادویی مایک، در کابین ضربه بزنید، و حتی شازم! خشم خدایان، است خرس کوکائین. اکنون بسیار دشوار است که این شعر لحن حماسی سینما را در یک خلاصه کوتاه خلاصه کنیم، اما تمام تلاشم را می‌کنم: درباره خرسی است که کوکائین مصرف می‌کند.

(خب این سخت تر از آن چیزی بود که در ابتدا تصور می کردم.)

و اکنون، پس از یک نمایش موفقیت آمیز شگفت آور در سینماها که در آن این خرس 63 میلیون دلار در ایالات متحده و 20 میلیون دلار دیگر در سراسر جهان فروخت، خرس کوکائین به سمت جریان می رود. اکران یونیورسال پیکچرز یک هفته از امروز در Peacock پخش خواهد شد.

بیشتر بخوانید: بدترین فیلم های دهه 1990 به نقل از Letterboxd

این فیلم به کارگردانی الیزابت بنکس، ظاهرا بر اساس یک داستان واقعی (با مقداری اختراع، شرط می‌بندم) درباره خرسی است که به انبار گمشده مواد مخدر رفته است. کری راسل، مارگو مارتیندیل، آلدن ارنریچ، اوشی جکسون جونیور، جسی تایلر فرگوسن، و ری لیوتای بزرگ فقید، در یکی از آخرین نقش‌های او، علاوه بر کوکائین بیر (به عنوان خودش) در این فیلم بازی می‌کنند.

علاوه بر جذب مخاطبان قابل توجه به تئاتر، خرس کوکائین به طرز شگفت انگیزی با منتقدان خوب عمل کرد. در حال حاضر با امتیاز 67 درصد در Rotten Tomatoes قرار دارد.

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

با الهام از داستان واقعی سقوط هواپیمای یک دونده مواد مخدر در سال 1985، مفقود شده است کوکائین، و سیاه خرس که آن را خورد، این مهیج وحشی گروهی عجیب از پلیس ها، مجرمان، گردشگران و نوجوانان را می یابد که در جنگلی در جورجیا گرد هم می آیند، جایی که یک شکارچی راس 500 پوندی مقدار حیرت آور آن را بلعیده است. کوکائین و رفت روی یک کک– دامن زدن به داد و بیداد برای ضربه بیشتر … و خون.

خرس کوکائین در 14 آوریل در Peacock نمایش داده می شود.

فیلم های فراموش شده دهه 90 که باید ببینید

این فیلم ها پرفروش نبودند. آنها کلاسیک دهه 90 محسوب نمی شوند. اما افراد بیشتری باید آنها را تماشا کنند.

منبع

Home
Account
Cart
Search