رتبه بندی هر فیلم جنگ ستارگان، از بدترین تا اول
اخبار سینما

رتبه بندی هر فیلم جنگ ستارگان، از بدترین تا اول

وقتی من بچه بودم سه نفر بودند جنگ ستارگان فیلم ها. وقتی من نوجوان بودم، شش نفر بودند. اکنون 12 مورد، به علاوه تعدادی از برنامه های تلویزیونی Disney+ مانند این وجود دارد ماندالوریان و کتاب بابا فت. تحت مالکیت دیزنی، جنگ ستارگان از یک کهکشان به یک جهان چند رسانه ای کامل گسترش یافته است. پس چرا آن را رتبه بندی نمی کنید؟

تنها قانون برای قرار گرفتن در این لیست فقط فیلم های تئاتری بود. مقایسه کردن منصفانه به نظر نمی رسید یک سرکش به کاروان شجاعت: ماجراجویی Ewok یا Ewoks: The Battle For Endor. شاید باید داشته باشیم (کاروان بالاخره در تئاترهای اروپا بازی کرد) اما این کار را نکردیم. (نعمت خود را بشمار، یک سرکش! شما خوش شانس هستید.) اینها به طور خاص 12 تئاتر هستند جنگ ستارگان ویژگی های تا به امروز، از بدترین تا اول. زمان دیگری می توانیم مطالب تلویزیون را رتبه بندی کنیم. (1: ویژه تعطیلات جنگ ستارگان، 2: همه چیز دیگر.) و اگر آخرین دور از اعلام شده است جنگ ستارگان فیلم ها – مانند فیلم جیمز منگولد طلوع جدی یا دیزنی + دیو فیلونی جنگ ستارگان Avengers hullabaloo – تا به حال به سینماها راه پیدا کنید، ما آنها را نیز رتبه بندی می کنیم.

بیشتر بخوانید: چرا برخی از هواداران با آن دست و پنجه نرم می کنند ماندالوریان اخیرا؟

ممکن است با لیست من موافق نباشید. (بر اساس نظراتی که بیشتر نوشته های من در مورد آنها نوشته شده است جنگ ستارگان می شود در توییتر، شانس شما بسیار خوب است نه با لیست من موافقت کنید.) و این کاملاً اشکالی ندارد. تا زمانی که شما موافق باشید حمله کلون ها بدترین پیش درآمد است اگر مشترک باشیم، خوب می شویم.

هر جنگ ستارگان فیلم، رتبه بندی از بدترین تا بهترین

اینجا هر تئاتری است جنگ ستارگان فیلم، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است.

10 بازیگری که نقش های جنگ ستارگان را رد کردند

منبع

Home
Account
Cart
Search