'برادران سوپر ماریو'  دارای بزرگترین افتتاحیه برای فیلم انیمیشن تا کنون
اخبار سینما

‘برادران سوپر ماریو’ دارای بزرگترین افتتاحیه برای فیلم انیمیشن تا کنون

چه زمانی برادران سوپر ماریو این فیلم در سال 1993 اکران شد و یکی از موردانتظارترین فیلم های تابستانی بود – و سپس به سرعت شکست خورد. این فیلم در آخر هفته افتتاحیه 8.5 میلیون دلار و در کل اکران کوتاهش در سینماها کمی بیش از 20 میلیون دلار فروخت. این فیلم منتقدان و طرفداران بازی های ویدیویی را متحیر کرد و در سال 2018 به سرعت فراموش شد پارک ژوراسیک.

سال 2023 فیلم برادران سوپر ماریو داستان بسیار متفاوتی است

به لطف فقدان رقابت کامل برای فیلم‌های خانوادگی، و ظاهر انیمیشنی که از نزدیک بازی‌های اصلی نینتندو را تقلید می‌کند (ماریو به جای اینکه شبیه باب هاسکینز باشد، اکنون شبیه… ماریو به نظر می‌رسد)، فیلم جدید بزرگترین آخر هفته افتتاحیه را به پایان می‌رساند. برای یک فیلم انیمیشن همیشه. برآوردهای فعلی حاکی از آن است که این فیلم حدود 377 میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورده است – که آن را به خوبی از رکورد کنونی، به ازای هر باکس آفیس موجو، که در سال 2019 بود، عبور می دهد. منجمد II. این دنباله، شاید موردانتظارترین انیمیشن تاریخ باشد، در آخر هفته افتتاحیه 358.5 دلار در سراسر جهان فروخت.

برای قرار دادن تفاوت بین این دو ماریو فیلم ها در چشم انداز: فیلم برادران سوپر ماریو در سینماهای دیروز (56 میلیون دلار) بیشتر از فیلم اصلی ساخته شده در کل اکران خود در سینماها ساخته شد. اما نه تنها در یک روز بیشتر از فیلم قدیمی ساخته شد – بلکه تقریباً در یک روز آن را سه برابر کرد. همانطور که یک لوله کش ایتالیایی ممکن است بگوید: “ماما میا!”

برادران سوپر ماریو. فیلم سینما
نینتندو

بیشتر بخوانید: تمام تخم مرغ های کلاسیک نینتندو عید پاک در فیلم برادران سوپر ماریو.

در اینجا لیستی به روز شده از پنج افتتاحیه بزرگ جهانی برای فیلم های انیمیشن تا کنون آمده است. گویا، فیلم برادران سوپر ماریو تنها فیلم غیر دیزنی (یا پیکسار) در لیست است. (فیلم برادران سوپر ماریو توسط یونیورسال منتشر شد.)

  1. فیلم برادران سوپر ماریو – 377 میلیون دلار (برآورد)
  2. منجمد II – 358.5 دلار
  3. شیر شاه – 245.9 دلار
  4. داستان اسباب بازی 4 244.5 دلار
  5. باور نکردنی ها 2 – 235.8 دلار

با رقابت بسیار کمی در هفته های آینده، فیلم برادران سوپر ماریو باید همچنان جمعیت زیادی از خانواده ها را به تئاتر بکشاند. فیلم بعدی که حتی ممکن است به جذب جمعیت مشابه نزدیک شود، فیلم خواهد بود Guardians of the Galaxy Vol. 3 در 5 می، و تقریباً مطمئناً آن فیلم کمی قدیمی‌تر خواهد شد. بازسازی لایو اکشن پری دریایی کوچک از دیزنی در 26 مه دنبال می شود و Spider-Man: Across the Spider-Verse آخر هفته آینده می رسد تا آن موقع، برادران سوپر ماریو باید یک تن سکه طلا جمع آوری کند.

عجیب ترین فیلم های انیمیشن تمام دوران

این کارتون های تریپ و عجیب قطعا هستند نه برای بچه ها.

منبع

Home
Account
Cart
Search