کریس پرت نگران بود که «برادران سوپر ماریو» را هم خراب کنند
اخبار سینما

کریس پرت نگران بود که «برادران سوپر ماریو» را هم خراب کنند

فیلم برادران سوپر ماریو با انتظارات زیادی مواجه شد و به نظر می رسد به آنها رسیده است. (این فیلم بزرگترین تعطیلات آخر هفته در تاریخ انیمیشن را داشت.) با این حال، مخاطبان تنها نگران محصول نهایی نبودند.

خود کریس پرت، صداپیشه ماریو در این فیلم، می‌گوید که او نیز به اندازه طرفداران عصبی بود که فیلم ناامیدکننده‌ای خواهد بود. وقتی روی پروژه‌ای به این بزرگی کار می‌کنید، قابل درک است که بیش از کمی نگران نتیجه باشید. بدتر از همه، پرت به محض اینکه طرفداران متوجه شدند که او انتخاب شده است، با واکنش های منفی زیادی روبرو شد، زیرا آنها فکر نمی کردند که او به اندازه کافی شبیه ماریو “واقعی” باشد.

علاوه بر همه اینها، وقتی اولین تریلر منتشر شد، مردم متوجه شدند که کریس پرت اساساً فقط از صدای عادی صحبت کردن خود استفاده می کند. مردم به چارلز مارتینت، صدای ماریو در بازی های کلاسیک نینتندو، به عنوان انتخاب بازیگر بهتر اشاره کردند. مسئله این است که ماهیت پرحجم آن ممکن است برای بلوک های کامل گفتگو مناسب نباشد. طرفداران نیز ناراحت بودند زیرا این یک مشکل بزرگتر با هالیوود است. آنها صداپیشگان مستعد و قدیمی را جایگزین خواهند کرد، فقط به خاطر اینکه به یک فیلم قدرت ستاره ای بیشتری بدهند. حداقل در این مورد، به نظر می رسد که این تصمیم نتیجه داده است.

برادران سوپر ماریو. فیلم سینما
نینتندو

بیشتر بخوانید: تمام مراجع کلاسیک نینتندو در فیلم برادران سوپر ماریو

پرت با او صحبت کرد ET برای به اشتراک گذاشتن جایی که قبل از شروع فیلم در آن قرار داشت.

واکنش‌های زیادی وجود داشت و مردم درباره انتخاب بازیگران صحبت می‌کردند. و من اینطور گفتم: “اوه، مرد. امیدوارم خوب باشه.’ و بعدش خیلی خوبه این فقط چنین آرامشی بود. من هم مثل بقیه عصبی بودم که این موضوع قرار است خراب شود و از اینکه اینطور نشد سپاسگزارم.

به نظر می رسد که همه این نگرانی ها برطرف شده است زیرا فیلم عالی است. فیلم برادران سوپر ماریو اکنون در همه جا در تئاتر بازی می کند.

موردانتظارترین فیلم های سال 2023

در اینجا 20 مورد از بزرگترین و هیجان انگیزترین عناوینی که در سال 2023 به سینماها می آیند، آورده شده است.

منبع

Home
Account
Cart
Search