اولین جزئیات فیلم «جنگ ستارگان» ری اسکای واکر فاش شد
اخبار سینما

اولین جزئیات فیلم «جنگ ستارگان» ری اسکای واکر فاش شد

در جنگ ستارگان جشن، ما اعلامیه هایی را که دنبالش بودیم دریافت کردیم: سه ​​مورد جدید جنگ ستارگان فیلم های در افق فیلمی در مورد منشأ Jedi ساخته جیمز منگولد وجود دارد، فیلمی که انتقام‌جویان را به دردسر می‌اندازد. جنگ ستارگان Disney+ TV Universe اثر دیو فیلونی، و دنباله مستقیم آن جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر از شرمین عبید-چینوی، با بازی دیزی ریدلی در نقش ری اسکای واکر.

اطلاعیه رسمی اطلاعات بیشتری در مورد این فیلم ها در بر نداشت، اما کاتلین کندی از لوکاس فیلم جزئیات بیشتری را در اختیار قرار داد. تنوع، از جمله برخی اطلاعات روشن کننده در مورد زمان دقیق فیلم – 15 سال پس از وقایع ظهور اسکای واکر. (قبل از اینکه در ذهن خود حساب کنید: آن فیلم کمتر از چهار سال پیش در سینماها اکران شد.)

بیشتر بخوانید: بازیگران بزرگی که در آن تلف شدند جنگ ستارگان نقش ها

به قول کندی:

ما 15 سال از «ظهور اسکای واکر» فاصله داریم، بنابراین ما در دوران پس از جنگ، پس از فرست اودر هستیم و جدای ها به هم ریخته اند. بحث های زیادی در اطراف وجود دارد، “جدی چه کسانی هستند؟ آنها چه کار می کنند؟ وضعیت کهکشان چگونه است؟ او تلاش می کند تا نظم جدی را بر اساس کتاب ها و بر اساس آنچه که به لوک وعده داده بود بازسازی کند، بنابراین ما به اینجا می رویم.

او حضور هیچ یک از اعضای دیگر بازیگران سه‌گانه دنباله‌دار در این فیلم جدید را تایید نکرد، اما اشاره کرد که می‌توانیم ظاهری از لوک اسکای‌واکر به شکلی ببینیم. («نمی‌دانم زمان زیادی را صرف فلاش‌بک‌ها خواهیم کرد یا خیر [on] او گفت که ارواح یا چیزهایی از این قبیل را مجبور کنید، اما مطمئناً روح آنچه که او برای او نشان می دهد بسیار مهم خواهد بود.)

بعدی جنگ ستارگان این فیلم قرار بود در 19 دسامبر 2025 در سینماها اکران شود. فرض بر این است که این فیلم ری اسکای واکر به طور بالقوه می تواند پروژه ای باشد برای پر کردن آن تاریخ اکران در برنامه دیزنی.

هر جنگ ستارگان فیلم، رتبه بندی از بدترین تا بهترین

اینجا هر تئاتری است جنگ ستارگان فیلم، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است.

منبع

Home
Account
Cart
Search