تریلر «مارولز» یک تیم بزرگ مارول را معرفی می‌کند
اخبار سینما

تریلر «مارولز» یک تیم بزرگ مارول را معرفی می‌کند

فیلم بعدی مارول، مارولز، سه قهرمان انفرادی شرکت را در یک تیم کاملاً جدید گرد هم می آورد: کاپیتان مارول (بری لارسون)، خانم مارول (ایمان ولانی) و مونیکا رامبو (تیونا پریس).

(همچنین، لطفاً می‌توانیم یک اسم رمز برای مونیکا بگیریم؟ “کاپیتان رامبو” حلقه مناسبی ندارد. متشکرم.)

همانطور که اولین تیزر فیلم نشان می‌دهد، این سه قهرمان شگفت‌انگیز قدرت‌های خود را «در هم پیچیده» کرده‌اند – و هر زمان که یکی از آنها از قدرت‌های خود استفاده می‌کند، به‌طور مرموزی جای خود را با یکی از دیگران عوض می‌کنند. همراه با کمک ساموئل ال جکسون، نیک فیوری، آنها باید دلیل آن را دریابند. این امر مستلزم همکاری آنها با یکدیگر است – که باعث ناراحتی مونیکا و کارول دانورز می شود.

لیتل وودز و آب نبات کارگردانی نیا داکوستا کارگردانی شد مارولزو فیلمنامه را با مگان مک دانل، الیسا کاراسیک و زیب ولز نویسنده مکرر کامیکس مارول نوشت. اولین تریلر را در زیر ببینید.

بیشتر بخوانید: هر فیلم و نمایش فاز چهار مارول، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

و نگاه کن! غاز از وجود دارد کاپیتان مارول، بیگانه ای که شبیه گربه است اما در واقع یک هیولای شنیع است که می خواهد همه را بخورد. (مطمئناً این هنوز فقط یک گربه است، اما هر چه باشد.)

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

در «مارولز» استودیو مارول، کارول دانورز با نام مستعار کاپیتان مارول هویت خود را از کری ظالم پس گرفته و از اطلاعات عالی انتقام گرفته است. اما عواقب ناخواسته باعث می شود که کارول بار یک جهان بی ثبات را به دوش بکشد. وقتی وظایفش او را به یک کرم چاله غیرعادی مرتبط با یک انقلابی کری می‌فرستد، قدرت او با کامالا خان، طرفدار فوق‌العاده جرسی سیتی، با نام مستعار خانم مارول، و خواهرزاده کارول، که اکنون فضانورد سابر، کاپیتان مونیکا رامبو است، درگیر می‌شود. این سه نفر بعید باید با هم متحد شوند و یاد بگیرند که برای نجات جهان به عنوان «مارولز» هماهنگ کار کنند.

مارولز قرار است در تاریخ 10 نوامبر در سینماها نمایش داده شود.

بازیگران مارول که وسایل خانه را از صحنه فیلمبرداری بردند

این بازیگران با بردن بخشی از تولید با خود به خانه یادی از دوران بازی در نقش یک ابرقهرمان یا شرور مارول کردند.

منبع

Home
Account
Cart
Search