بدترین فیلم های قرن بیست و یکم
اخبار سینما

بدترین فیلم های قرن بیست و یکم

قرن بیست و یکم اکنون تقریباً یک ربع به پایان رسیده است. و در این مدت، طبق گفته Letterboxd، بیش از 450000 فیلم سینمایی در سینماها و پلتفرم‌های مختلف ویدیوی خانگی منتشر شده است.

حالا قرار نیست اینجا بنشینم و وانمود کنم که همه آن فیلم ها را دیده ام. حدس می زنم و می گویم که فقط حدود 445000 مورد از آنها را دیده ام. این فیلم‌ها طیف وسیعی از شاهکارهای فوری را در بر می‌گیرند که در مقایسه با بهترین فیلم‌هایی که تا کنون ساخته شده‌اند تا فاجعه‌هایی که برای همیشه در میان کثیف‌ترین آثار سینمایی تاریخ به یادگار خواهند ماند. مورد دوم موضوع فهرست زیر از 50 عنوان واقعاً وحشتناک قرن 21 است. (من وسوسه شدم که همه 445000 فیلم را رتبه بندی کنم، اما در نهایت متوجه شدم که این کار کمی طول می کشد.)

بیشتر بخوانید: بدترین فیلم های سال نتفلیکس

اگر در مورد روش شناسی این لیست کنجکاو هستید، در اینجا آمده است: آیا فیلمی از سال 2000 اکران شده است؟ آیا فوق العاده وحشتناک بود؟ اگر پاسخ هر دو سوال “بله” باشد، در لیست قرار گرفته است. تقریباً همین بود. اگر یکی از «مورد علاقه‌های» شما برش را نداشت، فقط به یاد داشته باشید: 451000 فیلم برای انتخاب و تنها 50 فیلم نهایی وجود داشت. متأسفانه، برخی از فیلم‌های بد بسیار شایسته حذف شدند.

شاید بتوانیم روزی به زودی فهرستی را با انتخاب های خوانندگانی که به نتیجه نرسیدند، تهیه کنیم. یا بهتر از آن، چون هنوز چند دهه از قرن بیست و یکم باقی مانده است، شاید در آینده هر از گاهی این لیست را به روز کنیم، فیلم های وحشتناکی که اجازه می دهند.

بدترین فیلم های قرن بیست و یکم

تقریباً 25 سال، 25 فیلم واقعاً وحشتناک.

بدترین فیلم های دهه 80 به نقل از Letterboxd

به گفته هزاران کاربر در وب سایت فیلم Letterboxd، این 15 فیلم بدترین فیلم منتشر شده در طول دهه 1980 هستند.

منبع

Home
Account
Cart
Search