جنیفر لوپز در تریلر فیلم The Mother در حالت فول اکشن قرار دارد
اخبار سینما

جنیفر لوپز در تریلر فیلم The Mother در حالت فول اکشن قرار دارد

این روز مادر… عالی آماده دیدار با یک مادر سختگیر.

تریلر را ببینید مادر، تریلر جدید جنیفر لوپز نتفلیکس. در آن، او نقش یک جنگجو/قاتل/جاسوس/قاتل همه جانبه شبیه لیام نیسون را با مجموعه‌ای از مهارت‌ها بازی می‌کند. و هنگامی که او مورد حمله قرار می گیرد، از تمام آن مهارت های خاص برای از بین بردن مردان (از جمله گائل گارسیا برنال!) که دختر مورد علاقه اش را تهدید می کنند استفاده می کند. اشتباه بزرگ گائل گارسیا برنال! با مادر اشتباهی قاطی کردی

لوپز سال پرمشغله‌ای را در سینما سپری کرده است – یا حداقل در فیلم‌های مشابه پخش در خانه. او یک کمدی رمانتیک جذاب داشت با من ازدواج کن در طاووس، و سپس به تازگی در کمدی اکشن در عروسی تفنگ ساچمه ای در آمازون پرایم. حالا او این تریلر تیره تر را در نتفلیکس دارد. (او یک مستند کامل در مورد حرفه خود داشت، جنیفر لوپز: نیمه وقت، اولین بار در نتفلیکس سال گذشته نیز بود.)

تریلر را ببینید مادر زیر:

بیشتر بخوانید: بهترین صحنه های اکشن تک تک در تاریخ

من دوست دارم بدانم چه تعداد از تریلرهای فیلم در تاریخ شامل یک نمای نزدیک طولانی از باسن یک زن و همچنین شعار “این روز مادر” است. فقط به نظر می رسد که همپوشانی نمودار ون این دو نقطه داده بسیار کوچک است.

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

یک زن قاتل مرگبار از مخفیگاه بیرون می آید تا از دختری که سال ها قبل از دستش داده بود محافظت کند، در حالی که در حال فرار از دست مردان خطرناک است.

مادر برای اولین بار در نتفلیکس در 12 می. چه چیز عالی برای تماشای روز مادر!

فیلم های تصادفی که بازدیدهای غیرقابل توضیحی در نتفلیکس در سراسر جهان دارند

این فیلم‌های بد قدیمی، تصادفی یا مسطح در 10 فیلم برتر نتفلیکس در بسیاری از کشورهای جهان دیده می‌شوند.

منبع

Home
Account
Cart
Search