برت گلدشتاین می‌گوید که آینده مارول هرکول را نمی‌داند
اخبار سینما

برت گلدشتاین می‌گوید که آینده مارول هرکول را نمی‌داند

در مقیاس شگفتی های دنیای سینمایی مارول، ثور: عشق و تندر با اولین بازی هرکول – و نقش هرکول توسط هرکول به پایان رسید تد لاسو ستاره برت گلدشتاین (و برت گلدشتاین در نقش هرکول با لباسی کاملاً کمیک که شامل بدون پیراهن، تسمه سبز بزرگ و یک گیره زرد مسخره بود) – باید رتبه بسیار بالایی داشته باشد.

تابستان گذشته بود. از آن زمان، ما مطلقاً هیچ نشانه ای از زمان یا مکان یا حتی اینکه هرکول ممکن است دوباره ظاهر شود، دریافت نکرده ایم. بعدی ثور اگر مارول یکی دیگر را می ساخت، یک فیلم کاملاً مطمئن به نظر می رسید ثور فیلم سینما. در این مرحله، آنها نیستند. (حداقل یکی را اعلام نکرده اند، یعنی اگر دیگری ثور اتفاق می افتد که حداقل سه سال دیگر است.)

پس هرکول کجاست؟ مارول ما را با یک بازیگر بزرگ در یک نقش بزرگ مسخره کرد و اکنون … ما فقط منتظر هر سرنخی هستیم که او ممکن است دوباره ظاهر شود. اگر خود گلدشتاین را باید باور کرد، حتی او هم مطمئن نیست که چه زمانی ممکن است دوباره آن لباس آشکار هرکول را بپوشد. در نمایه جدید در تنوعگلدشتاین «ادعا می‌کند که نمی‌داند چه اتفاقی دارد می‌افتد [with Marvel]”، از جمله احتمال اینکه هرک فیلم انفرادی خودش را بگیرد.

بیشتر بخوانید: چگونه سرود کریسمس ماپت توضیح می دهد که چه اشتباهی رخ داده است ثور: عشق و تندر

فاز 4 MCU دارای مجموعه‌ای از کامیوهای بسیار غافلگیرکننده مانند گلدشتاین بود که اجرای آنها زمان زیادی می‌برد. شارلیز ترون اولین بار در تیتراژ فیلم به دکتر استرنج در چند جهان جنون. جاودانه ها اولین حضور هری استایلز در نقش اروس و پاتون اسوالت در نقش پیپ ترول بود. اما بعد جاودانه ها ناامیدی بزرگی بود و احساس می‌شود که آن شخصیت‌ها ممکن است سال‌ها در جایی ظاهر نشوند. (شاید دوباره آنها را در آنجا ببینیم Avengers: Secret Wars? اما این فیلم تا می 2026 اکران نمی شود.)

ثور: عشق و تندر اکنون در دیزنی پلاس پخش می شود.

برای Disney+ ثبت نام کنید اینجا.

بازیگرانی که نقش های اصلی مارول را رد کردند

همه نمی خواهند بخشی از دنیای مارول باشند. همه این بازیگران در فیلم‌های مارول کنسرت‌های مطرحی دریافت کردند و آن‌ها را رد کردند.

منبع

Home
Account
Cart
Search