برای «با من صحبت کن»، وسواس ترسناک بعدی خود در A24 آماده شوید
اخبار سینما

برای «با من صحبت کن»، وسواس ترسناک بعدی خود در A24 آماده شوید

فیلم ترسناک استرالیایی تحسین شده با من حرف بزن اولین فیلم کارگردانان دنی و مایکل فیلیپو است و سوفیا وایلد در آن بازی می کند. داستان گروهی از نوجوانان را روایت می کند که دستی مومیایی شده را پیدا می کنند. وقتی آنها شروع به آزمایش با آن می کنند، متوجه می شوند که می توانند از آن برای صحبت با مردگان استفاده کنند. البته، مانند همه این موارد در فیلم های ترسناک، چند قانون وجود دارد.

شما فقط می توانید دست را در یک سانس به مدت 90 ثانیه نگه دارید. بیشتر از این، و ارواح نمی خواهند ترک کنند. زمانی که می خواهید شروع کنید شمعی روشن می کنید و برای پایان دادن به مراسم آن را فوت می کنید. متأسفانه برخی افراد نسبت به دیگران به مرده نزدیکترند. میا با بازی سوفیا وایلد به تازگی مادرش را از دست داده است. از تریلر مشخص است که غم او واقعاً او را می خورد. در حالی که او برای شرکت در مراسم جشن مردد است، در نهایت تسلیم عزاداری و کنجکاوی می شود. تریلر زیر را ببینید:

بیشتر بخوانید: 13 بهترین فیلم ترسناک در نتفلیکس

او به معنای واقعی کلمه نمی تواند فردی را که از دست داده است رها کند و این احساسات بر او غالب می شود. او به جای پیروی از قوانین مانند بقیه، موفق می شود دست را برای خودش بگیرد. تنها مشکل این است که او فراموش می کند (یا تصمیم می گیرد) بعد از اتمام کار در را نبندد. اما اگر طرف مقابل کاملاً آنطور که خودشان را نشان می دهند نباشند چه؟ همه جهنم ها اکنون که دریچه های سیل باز است، از بین می رود، و گروه باید راهی برای پایان دادن به کاری که شروع کرده اند، بیابد، زیرا با خیالات کسانی که قبلاً می شناختند دنبال می شوند.

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

هنگامی که گروهی از دوستان متوجه می شوند که چگونه با استفاده از یک دست مومیایی شده، ارواح را تداعی کنند، در هیجان جدید گیر می کنند، تا زمانی که یکی از آنها زیاده روی می کند و نیروهای ماوراء طبیعی وحشتناک را آزاد می کند.

با من حرف بزن قرار است در تاریخ 28 جولای در سینماها اکران شود.

موردانتظارترین فیلم های سال 2023

در اینجا 20 مورد از بزرگترین و هیجان انگیزترین عناوینی که در سال 2023 به سینماها می آیند، آورده شده است.

منبع

Home
Account
Cart
Search