تریلر «مارولز» اولین نگاهی به شخصیت پارک سئو جون دارد
اخبار سینما

تریلر «مارولز» اولین نگاهی به شخصیت پارک سئو جون دارد

در حالی که ما سه قهرمان را در مرکز مارول می شناسیم مارولز (از استودیو مارول، در دنیای سینمایی مارول، با بازی خانم مارول و کاپیتان مارول، برندسازی برندینگ) هنوز جنبه‌های زیادی از فیلم وجود دارد که معمایی هستند.

یکی از بزرگترین سوالات بی پاسخ، هویت شخصیتی است که بازیگر محبوب کره ای پارک سئو جون بازی می کند. او تنها در یک پلان از تریلر ظاهر می شود (بالا را ببینید)، و بر اساس این کلیپ به نظر می رسد که او فرماندهی گروهی از جنگجویان را بر عهده دارد، احتمالاً علیه شخصیت شرور فیلم، با بازی زاوه اشتون. به نظر می رسد او یک جنگجوی کری است که اکنون چکش متهم را در اختیار دارد. (یکی از متهمان، رونان، شرور آن بود نگهبانان کهکشان. اما در مارول کامیکس، او تنها یکی از کل گروه متهمان است.)

تماشا کردن مارولز تریلر زیر؛ پارک سئو جون در ساعت 1:37 ظاهر می شود.

بیشتر بخوانید: 20 بازیگر بزرگ که در نقش های MCU تلف شدند

پارک سئو جون چه کسی بازی می کند؟

بر اساس تریلر، مارولزموضوع، و تنظیم فضای بیرونی آن، چند نامزد احتمالی برای چه کسی وجود دارد کلاس Itaewon ستاره ممکن است بازی کند شایعه رایج این است که او پسر مارول، معروف به “محافظ” را به تصویر می کشد، قهرمانی که برای اولین بار در صفحات سایت معرفی شد. پسر مارول کمیک از سال 2000

Marvel Boy (نام واقعی Noh-Varr) یک بیگانه از کری است، نژاد و سیاره ای که بسیاری از اولین کاپیتان مارول صورت گرفت. (در آن فیلم، کارول دانورز قدرت خود را در یک تصادف فنی کری به دست آورد). Marvel Boy برای یک شخصیت فرعی نیز منطقی است مارولز زیرا برای مدت کوتاهی او حتی نام “کاپیتان مارول” را بر زبان آورد. از آنجایی که این فیلم تقریباً هر شخصیت دیگری را بازی می کند که تا به حال با آن نام رمز رفته است، او دقیقاً در آن جا می شود.

یکی دیگر از نظریه‌های محبوب آنلاین این است که پارک سئو جون نقش شاهزاده یان را بازی می‌کند، شخصیتی که اخیراً در کنار آن قرار دارد کاپیتان مارول سریالی که از سیاره آلادنا آمده است، جایی که همه با قافیه صحبت می کنند. فکر اینجاست که از آنجایی که تریلر چیزی شبیه به یک شماره موزیکال سازمان یافته را نشان می دهد که در همان مکان نبرد بین زاوه اشتون و نیروهای پارک سئوجون اتفاق می افتد، باید در سیاره آلادنا، جایی که همه دوست دارند آواز بخوانند. و قافیه

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

در «مارولز» استودیو مارول، کارول دانورز با نام مستعار کاپیتان مارول هویت خود را از کری ظالم پس گرفته و از اطلاعات عالی انتقام گرفته است. اما عواقب ناخواسته باعث می شود که کارول بار یک جهان بی ثبات را به دوش بکشد. وقتی وظایفش او را به یک کرم چاله غیرعادی مرتبط با یک انقلابی کری می‌فرستد، قدرت او با کامالا خان، طرفدار فوق‌العاده جرسی سیتی، با نام مستعار خانم مارول، و خواهرزاده کارول، که اکنون فضانورد سابر، کاپیتان مونیکا رامبو است، درگیر می‌شود. این سه نفر بعید باید با هم متحد شوند و یاد بگیرند که برای نجات جهان به عنوان «مارولز» هماهنگ کار کنند.

مارولز قرار است در تاریخ 10 نوامبر در سینماها نمایش داده شود.

بازیگران مارول که وسایل خانه را از صحنه فیلمبرداری بردند

این بازیگران با بردن بخشی از تولید با خود به خانه یادی از دوران بازی در نقش یک ابرقهرمان یا شرور مارول کردند.

منبع

Home
Account
Cart
Search