طرفداران مارول ترولز با بیستی بویز در تریلر فیلم The Marvels
اخبار سینما

طرفداران مارول ترولز با بیستی بویز در تریلر فیلم The Marvels

مارول احتمالاً در حال حاضر با انتشار تریلر جدید، لبخندی حیله گرانه می زند مارولز. برای کسانی که کمی بحث و جدل پیرامون شخصیت کاپیتان مارول بری لارسون را دنبال کرده‌اند و منتقدان می‌گویند که او باید بیشتر بخندد، احتمالاً استفاده از آهنگ برای موسیقی متن تریلر جدید – The Beastie Boys’ را می‌خندند. “بین کهکشانی.”

متن آهنگ Beastie Boys، “خب، حالا به من نگو ​​لبخند بزنم” کاملاً هماهنگ است، که بسیاری آن را ترولینگ کسانی می دانند که از رفتار نه چندان تیز شخصیت عکس گرفته اند.

مطمئناً، تریلر شخصیت‌های فیلم را در فضای بیرونی و در فضای باز پیدا می‌کند، بنابراین استفاده از «بین کهکشانی» به راحتی می‌تواند قرار دادن هوشمندانه‌ای باشد، اما به نظر می‌رسد استفاده از غزل نشان‌دهنده بازگشت نسبتاً خوبی از سوی منتقدان است. کاپیتان مارول لارسون.

بیشتر بخوانید: هر فیلم دنیای سینمایی مارول، از بدترین تا اول رتبه بندی شده است

بحث خندان درباره چیست؟

این به سال 2018 برمی گردد که اولین تریلر برای نسخه اصلی کاپیتان مارول فیلم بیرون آمد. همانطور که در مورد بسیاری از ویژگی های مارول انتظار می رفت، طرفداران در تشریح ظاهر اکشن زنده، رفتار و جزئیات بسیار دقیق از نحوه ارتباط شخصیت با آنچه طرفداران از کمیک ها می دانستند بسیار هوشیار بودند. اما یکی از انتقادات رایج این بود که شخصیت لارسون زیاد لبخند نمی زد.

مطابق Polygon.com، که به نوبه خود تاتیانا فضلعلی زاده را به سمت یک کمپین رسانه های اجتماعی راه اندازی کنید اختصاص به عباراتی که زنان اغلب به معنای تحقیرآمیز علیه زنان می شنوند. لارسون سپس علناً به انتقادات در رسانه‌های اجتماعی پاسخ داد و از پوسترهای فیلم بازسازی‌شده مرد آهنی، دکتر استرنج و کاپیتان آمریکا از Hey Mermaid استفاده کرد تا ماهیت احمقانه ابرقهرمان‌ها، به‌ویژه ابرقهرمان‌های مرد را منعکس کند.

مردم درباره تریلر جدید Marvels با استفاده از آهنگ Beastie Boys چه می گویند؟

در حالی که بسیاری از دیدن بازی Beastie Boys در تریلر The Marvels بسیار هیجان زده هستند، تعدادی نیز در مورد ترول حیله گر نظر داده اند. یکی از طرفداران خاطرنشان کرد، “آنها تیزر تریلر #themarvels #captainmarvel2 را با متن ترانه پسران وحشی “خب، حالا، به من نمی گویی لبخند بزنم” را باز کردند؟؟؟؟!!!!! نابغه فریگین.” یکی دیگر از طرفداران اضافه کرد: “اگر عمدی باشد واقعاً خوب است.” دیگری اضافه کرد: «عاشقش، خیلی باهوش».

برخی از تفسیرها و همچنین تریلر زیر را ببینید. The Marvels در تاریخ 10 نوامبر در سینماها اکران می شود.

می توانید کامل تماشا کنید مارولز تریلر زیر:

این فیلم قرار است در تاریخ 10 نوامبر در سینماها اکران شود.

بازیگران مارول که وسایل خانه را از صحنه فیلمبرداری بردند

این بازیگران با بردن بخشی از تولید با خود به خانه یادی از دوران بازی در نقش یک ابرقهرمان یا شرور مارول کردند.

منبع

Home
Account
Cart
Search