هر تخم مرغ عید پاکی که از دست دادید
اخبار سینما

هر تخم مرغ عید پاکی که از دست دادید

خوش آمدید، زامبی های مارول. مارولز تریلر اینجاست، و مملو از افسانه های عمیق مارول است که باید در زمان اکران فیلم بدانید. این چیزی است که آخرین ویدیوی دنیای سینمایی مارول ما درباره آن است.

در آن، ما نگاهی طولانی می اندازیم – تریلر شبیه دو دقیقه است، ویدیوی ما حدود ده برابر طولانی تر از آن است – در مارولز تریلر، و تمام تاریخ مارول در این داستان در مورد کاپیتان مارول، خانم مارول، و هر اسم رمزی که Monica Rambeau قرار است در MCU استفاده کند، خلاصه شده است. ما توضیح خواهیم داد که مونیکا از کجا آمده در کمیک ها و به کجا ختم شده است (آیا می دانستید که او زمانی رهبری انتقام جویان را بر عهده داشت؟) و همچنین خلاصه ای کوتاه از وقایع مربوط به آن را به شما ارائه خواهیم داد. WandaVision و خانم مارول در صورت از دست دادن هر یک از آن نمایش ها. ما همچنین نقش SWORD را در MCU تجزیه می کنیم، به شما به روز رسانی سریع در مورد وضعیت نیک فیوری در MCU، و چگونگی ارتباط این فیلم با جاودانه ها تمام تخم مرغ های عید پاک را در زیر بررسی کنید:

بیشتر بخوانید: مرد مورچه ای مدیر هویت شخصیت پسا اعتبار را تأیید می کند

اگر آن ویدیو را در مورد تمام تخم مرغ های عید پاک در تریلر جدید دوست داشتید مارولز، بیشتر از ویدیوهای ما را در زیر بررسی کنید، از جمله اینکه کانگ در کجای دنیای سینمایی مارول در مرحله بعدی ظاهر می شود، چگونه کانگ و او که باقی می ماند در واقع یک شخص هستند و چگونه Ant-Man and the Wasp: Quantumania و فناوری کانگ به مجموعه ای از فیلم های دیگر در دنیای سینمایی مارول متصل می شود. به علاوه، تعداد زیادی ویدیو در اینجا وجود دارد کانال یوتیوب ScreenCrush. حتما مشترک شوید تا همه قسمت های آینده ما را ببینید. مارولز قرار است در تاریخ 10 نوامبر در سینماها اکران شود.

برای Disney+ ثبت نام کنید اینجا.

Black Panther: Wakanda Forever: همه جالبترین تخم مرغ های عید پاک مارول

در اینجا بهترین تماس‌های تلفنی وجود دارد پلنگ سیاه (و به دهه های کمیک مارول) در Black Panther: Wakanda Forever.

منبع

Home
Account
Cart
Search