دانته جیسون موموآ در تریلر جدید «Fast X» منتشر شد
اخبار سینما

دانته جیسون موموآ در تریلر جدید «Fast X» منتشر شد

مثل اینکه سریع Xشخصیت شرور دقیقاً همانطور که امیدوار بودیم بازی شود. دانته جیسون موموآ یک دیوانه مطلق است.

هویت دقیق و ارتباط او با خانواده Dom Toretto برای مدت طولانی در هاله ای از ابهام قرار داشت، اما معلوم شد که او در واقع ارتباط بسیار نزدیکی دارد. این سریع خانواده در نهایت با یک قاچاقچی به نام هرنان ریس درگیر شدند سریع پنج. آنها برای سرقت 100 میلیون دلار از او نقشه دزدی کردند. اگرچه در نهایت این هابز بود که ضربه قاتل را وارد کرد و دواین جانسون دیگر در این فرنچایز حضور نخواهد داشت، پسر ریس همچنان می‌خواهد انتقام بگیرد.

که در سریع Xدانته ریس برای منفجر کردن خودروی هابز وقت تلف نمی کند. از آنجا به نظر می رسد که او تصمیم می گیرد که رویکردی کاملاً روشمند (اگر هرج و مرج) برای جدا کردن اعضای خانواده Dom یکی یکی اتخاذ کند. برای اینکه همه چیز استرس زاتر شود، مدتی از زمانی که دانته پدرش را از دست داد می گذرد. این به این معنی است که او زمان زیادی برای پروفایل Dom داشته است… تا بفهمد او کیست، چه چیزی باعث می شود او را تیک بزند، و چگونه او را بشکند.

به نظر می رسد که دانته برای بدبخت کردن زندگی دام، از جمله ربودن پسر دام، تمام تلاش خود را می کند. در تریلر جدید، دانته را می بینیم که با بچه دام روی صندلی مسافر در حال دور شدن است. البته، Dom نمی تواند اجازه دهد که پرواز کند، بنابراین او در تعقیب ماشین عضلانی خود از پشت هواپیما بیرون می زند. اگر دانته آنقدر دور باشد، بعداً چه کاری انجام خواهد داد.

شما می توانید فیلم جدید، Jason Momoa-heavy را تماشا کنید سریع X تریلر زیر:

بیشتر بخوانید: هر سریع و خشن رتبه بندی از بدترین تا بهترین

سریع X قرار است در تاریخ 19 می در سینماها اکران شود.

موردانتظارترین فیلم های سال 2023

در اینجا 20 مورد از بزرگترین و هیجان انگیزترین عناوینی که در سال 2023 به سینماها می آیند، آورده شده است.

منبع

Home
Account
Cart
Search