اخبار سینما

بزرگترین بمب های باکس آفیس ابرقهرمانی

در 15 سال گذشته، هر استودیویی دنبال (و تلاش برای تکرار موفقیت مارول) بوده است: یک فرنچایز همیشگی که تا ابد ادامه می‌یابد و به طور مداوم مجموعه‌های فرعی جدید و نمایش‌های تلویزیونی و فرصت‌های تجاری جدید را پخش می‌کند. این مانند آرزوی نهایی هالیوود است.

اما شما رویاها را می شناسید. یک دقیقه داری بازی ویدیویی مورد علاقه ات را انجام می دهی یا مثل مرد عنکبوتی در هوا می چرخی، لحظه بعد دیر به مدرسه می روی و هیچ شلواری نمی پوشی و همه به تو می خندند خدایا شلوارمو کجا گذاشتم؟!؟ فقط به این دلیل که دنیای سینمایی مارول محبوب است به این معنی نیست که خطاناپذیر است. (فقط بپرس جاودانه هاو حتی قبل از شروع MCU، ابرقهرمانان – حتی برخی از محبوب‌ترین‌های ماندگار – همیشه ارقام بزرگی را در گیشه ارائه نکرده‌اند. (در واقع، قبل از MCU، آنها اغلب این کار را نمی کردند.)

بیشتر بخوانید: بدترین تبهکاران فیلم مارول

درست مانند هر ژانر دیگری، کتاب های کمیک و فیلم های ابرقهرمانی تضمینی برای موفقیت نیستند. آنها ضربه های عظیمی تولید کرده اند و فلاپ های عظیمی تولید کرده اند. فهرست زیر سعی می‌کند بزرگ‌ترین فلاپ‌های ابرقهرمانی تا کنون را تعیین کند، که انجام این کار همیشه آسان نیست. بودجه هالیوود همیشه به راحتی در دسترس نیست و استودیوهای پولی برای بازاریابی و تبلیغ فیلم های خود هزینه می کنند هرگز است. یک فیلم ابرقهرمانی ممکن است به ظاهر حتی در سینماها هم شکست بخورد، اما وقتی تمام این هزینه‌های اضافی را در نظر بگیرید، یک استودیو ناگهان ده‌ها یا صدها میلیون دلار را درگیر می‌کند.

تعدادی از فیلم های زیر ممکن است در این دسته قرار گیرند. بقیه بمب‌های کاملا واضح و غیرقابل انکار هستند. آنها برای ساختن مقدار X هزینه کردند، سپس به درآمد رسیدند وااااای کمتر از X در سینماها این عناوین دارای شخصیت‌های نمادین از Marvel و DC Comics و مارک‌های شناخته شده از دیگر شرکت‌های بزرگ کتاب‌های مصور هستند. چند ابرقهرمان اصلی نیز در آنجا حضور دارند که از کمیک نمی آیند، زیرا گاهی اوقات این واقعاً تفاوت را ایجاد می کند.

(همچنین، لطفاً اگر متوجه شدید که شلوارم را کجا گذاشتم، به من اطلاع دهید.)

بزرگترین بمب های فیلم ابرقهرمانی در باکس آفیس

این فیلم‌های ابرقهرمانی در سینماها نمایش‌های قهرمانانه نداشتند.

بدترین فیلم های قرن بیست و یکم

تقریباً 25 سال، 25 فیلم واقعاً وحشتناک.

منبع

Home
Account
Cart
Search