فقط یک فصل از "دراکولا" اکنون به یک فیلم کامل تبدیل شده است
اخبار سینما

فقط یک فصل از “دراکولا” اکنون به یک فیلم کامل تبدیل شده است

فیلم های زیادی در مورد وجود دارد دراکولا. ده ها. او یکی از اقتباس‌شده‌ترین چهره‌های سینمایی در تمام داستان‌های داستانی است. وقتی دامنه فیلم‌های خون‌آشام را در نظر بگیرید که مستقیماً شامل او نمی‌شود، او عملاً زیرژانر خودش است.

اما این حداقل یک پیچش بدیع است. به جای اقتباس از برام استوکر دراکولا، آخرین سفر دمتر اساساً فقط یک فصل از کتاب است که به طول می انجامد: بخشی از داستان که دراکولا با یک قایق به انگلستان می رود. همه چیز برای خدمه این کشتی در نسخه استوکر خوب پیش نمی‌رود، آدم تصور می‌کند که این یک داستان تیره و تار روی صفحه است.

کوری هاوکینز، آیسلینگ فرانسیوزی، لیام کانینگهام و دیوید دستمالچیان بازیگران این فیلم هستند. تریلر فیلم زیر را ببینید. خوشم می آید؛ حال و هوای یک برنامه نویس قدیمی B-movie را می دهد. امیدوارم این فیلم 85 دقیقه ای فضاسازی و ترسناک باشد. داخل و خارج

بیشتر بخوانید: آیا برای دراکولای وسترن علمی تخیلی آماده هستید؟

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

«آخرین سفر دمتر» بر اساس یک فصل تکان دهنده از رمان کلاسیک برام استوکر دراکولا، داستان وحشتناک کشتی تجاری دمتر را روایت می کند که برای حمل محموله های خصوصی – پنجاه جعبه چوبی بدون علامت – از کارپاتیا به لندن اجاره شده بود. اتفاقات عجیبی برای خدمه محکوم به فنا رخ می دهد که آنها تلاش می کنند از سفر اقیانوس جان سالم به در ببرند، که هر شب با حضور بی رحمانه در کشتی دنبال می شود. هنگامی که دمتر سرانجام به سواحل انگلستان می رسد، یک غرق سوخته و متروک است. هیچ اثری از خدمه نیست.

آخرین سفر دمتر قرار است در تاریخ 11 آگوست در سینماها نمایش داده شود.

10 بازیگری که پیش از هالیوود حرفه‌ای شگفت‌انگیز داشتند

منبع

Home
Account
Cart
Search