کلیپ جدید "پری دریایی کوچولو" فیلم انیمیشن را به اکشن زنده تبدیل می کند
اخبار سینما

کلیپ جدید “پری دریایی کوچولو” فیلم انیمیشن را به اکشن زنده تبدیل می کند

جدیدترین تیزر دیزنی برای بازسازی لایو اکشن آنها پری دریایی کوچک واقعاً جنبه بازسازی کل ماجرا را بازی می کند. این فیلم چند اجمالی جدید از فیلم به کارگردانی راب مارشال را نشان می‌دهد که بیشتر آنها مستقیماً نماها و لحظات معروف انیمیشن کلاسیک اصلی را تداعی می‌کنند، مانند آریل (اکنون در اکشن زنده توسط هالی بیلی بازی می‌کند) که هنگام بیرون آمدن از فیلم، موهایش را شلاق می‌زند. اقیانوس (این واقعیت که همه آهنگ ها، حداقل در این کلیپ، از فیلم قدیمی هستند، قطعا به این حس کمک می کند.)

فیلم جدید همچنین شما را به پشت صحنه فیلم جدید می برد و شامل مصاحبه هایی با بیلی، مارشال، ترانه سرا، لین-مانوئل میراندا، و همبازی اش ملیسا مک کارتی است. شما به نسخه مک کارتی اورسولا نیز به خوبی نگاه می کنید. آن موهای جعلی شناور زیر آب در واقع نوعی سورئال است…

بیشتر بخوانید: همه بازسازی‌های لایو اکشن دیزنی، رتبه‌بندی شده‌اند

در اینجا خلاصه رسمی فیلم است (هشدار اسپویل: دقیقاً همینطور است پری دریایی کوچک قبلاً بارها دیده اید):

«پری دریایی کوچک» داستان محبوب آریل است، یک پری دریایی جوان زیبا و با روحیه که تشنه ماجراجویی است. کوچکترین دختر پادشاه تریتون و سرکش ترین آنها، آریل مشتاق است تا در مورد دنیای ماوراء دریا اطلاعات بیشتری کسب کند و در حین بازدید از سطح، عاشق شاهزاده اریک شیطون می شود. در حالی که پری دریایی ها از تعامل با انسان ها ممنوع هستند، آریل باید از قلب او پیروی کند. او با جادوگر شیطانی دریا، اورسولا، معامله می‌کند، که به او فرصتی می‌دهد تا زندگی در خشکی را تجربه کند، اما در نهایت زندگی او و تاج پدرش را به خطر می‌اندازد.

نسخه جدید از پری دریایی کوچک قرار است در تاریخ 26 می در سینماها اکران شود.

10 برنامه تلویزیونی محبوبی که تقریباً خیلی زود لغو شدند

منبع

Home
Account
Cart
Search