به فیلم ترسناک مسیر اورگان، "مسیر اندام" نگاه کنید
اخبار سینما

به فیلم ترسناک مسیر اورگان، “مسیر اندام” نگاه کنید

مسیر اورگان یک مسیر واگن معروف در طول توسعه آمریکا به سمت غرب بود که صدها هزار کاشف و مهاجر در دهه 1800 از آن عبور کردند. با این حال، این روزها بیشتر به عنوان الهام بخش یک بازی ویدیویی عجیب (و شگفت آور تاریک) شناخته می شود. مسیر اورگان، که توسط یک یا دو نسل از بچه های مدرسه ای آمریکایی در زمانی که رایانه های شخصی به تازگی به کار خود می آمدند بازی می کردند مسیر اورگانشاید به دلیل موقعیت تاریخی آن، اساساً تنها بازی ویدیویی بود که آنها اجازه داشتند در مدرسه بازی کنند.

این بازی قرار بود به بچه‌ها در مورد ماهیت بی‌رحمانه زندگی در مرزها بیاموزد و همینطور هم شد. بیشتر با سخت کردن آن بسیار دشوار است. (صفحه نمایش «تو از اسهال خونی مردی» آنقدر دیده شد که تبدیل به یک میم اینترنتی شد.) اما مسیر اورگانعلیرغم تمام تیرگی هایش، همچنان سفری مبتنی بر واقعیت در غرب بود. اما اگر در مسیر اورگان یک اسلشر آزاد بود چه؟

این، به طور خلاصه، مقدمه عنوان خوشمزه است دنباله ارگان، فیلم جدید ترسناک وسترن. اکنون مهم است که توجه داشته باشید که این است نه فیلمی که مستقیما ساخته شده است مسیر اورگان بازی ویدیویی و در واقع یک مقام رسمی مسیر اورگان فیلم در دست ساخت است، از لایل، تمساح لایل فیلمسازان ویل اسپک و جاش گوردون. اما سخت است که آن عنوان را نبینی و به مقایسه فکر نکنی.

تریلر را ببینید دنباله ارگان زیر:

بیشتر بخوانید: خنده دارترین فیلم های ترسناک ناخواسته

و فکر کردی مردن بر اثر اسهال خونی بد است.

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

ابیگل و خانواده اش در حالی که در مسیر اورگان قرار می گیرند قربانی یک باند بی رحم می شوند. او به عنوان تنها بازمانده، هر کاری که لازم باشد انجام می دهد تا یک دارایی زمینی خود، اسب خانواده اش، را از چنگ راهزنان تشنه به خون بازگرداند.

دنباله ارگان در تاریخ 14 آوریل در سینماها اکران می شود و در 12 می دیجیتال در دسترس خواهد بود.

یک ربات چت هوش مصنوعی فیلم های کلاسیک را بررسی می کند

ما از ChatGPT درباره 25 مورد از بهترین فیلم های ساخته شده تا کنون پرسیدیم. در اینجا بررسی های آن است …

منبع

Home
Account
Cart
Search