بازگشت "موذیانه" در تریلر "در قرمز".
اخبار سینما

بازگشت “موذیانه” در تریلر “در قرمز”.

جدیدترین ورودی در موذی سریال دنباله ای است فصل 2. وقتی دالتون (بچه کوچک سابق که در وهله اول تمام دسیسه های ماوراء طبیعی سریال را شروع کرد) به دانشگاه می رود، قفل چیزی باز می شود. این موذی این فرنچایز بیش از ده سال است که در حال اجرا است، و به نظر می رسد که هر ورودی دارای پیچش ها و چرخش های بیشتری نسبت به قبلی است. اگر از ابتدا با آن همراه نبوده باشید، زمان بندی دقیق سریال کمی گیج کننده می شود، زیرا دو فیلم وجود داشت، سپس دو پیش درآمد و اکنون این دنباله جدید، که داستان را از دنباله اول ادامه می دهد.

این فرنچایز عمدتاً حول خانواده لمبرت متمرکز است که خود را در معرض شکل عجیبی از شکار و آزار قرار می دهند. آنها با از دست دادن چگونگی حل مشکلات ماوراء طبیعی خود، از الیز رینیر، یک روانشناس کمک می گیرند. او خدمه خود، مشخصات، و تاکر را به همراه دارد. الیز، مشخصات و تاکر همگی در این دو فیلم خارج از داستان لامبرت ها حضور دارند. این موذی فیلم ها به دلیل موسیقی متن وهم آلود، سکانس های بصری خیره کننده و استفاده عالی از تعلیق قابل توجه هستند.

جدیدترین فیلم، موذیانه: در قرمز، بازگشت ستارگان رز بیرن، تای سیمپکینز، لین شی و پاتریک ویلسون را نشان می دهد – که اولین کارگردانی خود را نیز با این فیلم انجام می دهد. اولین تریلر را در زیر ببینید:

بیشتر بخوانید: 10 بدترین کلیشه فیلم ترسناک تا به حال

ابزار اصلی طرح مورد استفاده در این سریال همان “The Further” است، یک قلمرو عرفانی که می توان از طریق فرافکنی اختری به آن دسترسی پیدا کرد، که شخصیت ها گاهی ناخواسته درگیر آن می شوند. برای آویزان کردن آنها می خواهند با استفاده از افرادی که به عنوان میزبان از قلمرو آنها بازدید می کنند، به دنیای زندگان بازگردند.

هنگامی که دالتون، پسر خانواده لمبرت، در فیلم اصلی به کما می‌رود، به طور تصادفی در فیلم The Further قرار می‌گیرد. خانواده موفق می شوند او را برگردانند، اما این تازه شروع داستان است. که در موذیانه: در قرمز، دالتون به کالج می رود. بدیهی است که او با مشکلات بسیار بزرگتری روبرو می شود تا اینکه بفهمد چگونه خودش لباس هایش را بشوید یا با هم اتاقی اش کنار بیاید.

موذیانه: در قرمز برای اکران در سینماها در 7 ژوئیه 2023 تنظیم شده است.

موردانتظارترین فیلم های سال 2023

در اینجا 20 مورد از بزرگترین و هیجان انگیزترین عناوینی که در سال 2023 به سینماها می آیند، آورده شده است.

منبع

Home
Account
Cart
Search