10 فیلم علمی تخیلی آینده نگر که اکنون در گذشته اتفاق می افتد
اخبار سینما

10 فیلم علمی تخیلی آینده نگر که اکنون در گذشته اتفاق می افتد

فیلم‌ها فقط در زمان حال اتفاق نمی‌افتند – شما فیلم‌های زیادی خواهید یافت که در گذشته یا در آینده اتفاق می‌افتند. قطعات دوره مزیت مشخص یک رکورد تاریخی را دارند، بنابراین بهتر می توانند زمانی را که داستان در آن اتفاق می افتد تقلید کنند. اما فیلم‌های علمی تخیلی که در آینده اتفاق می‌افتند، مجلل کتاب‌های تاریخی یا عکس‌ها را ندارند. در عوض، فیلمسازان باید خلاق باشند و چشم اندازی از آینده بسازند که احساس می کند از زندگی روزمره کنونی دور شده است، اما هنوز آنقدر باورپذیر است که در قلمرو امکان وجود داشته باشد.

همانطور که مشخص است، انسان ها نتایج بسیار متفاوتی را برای آینده تمدن متصور بودند که ما در حال حاضر تجربه می کنیم – و این فیلم ها اثبات می کنند. چرا اینطور است؟ زیرا “آینده” که روی صفحه نمایش داده می شود قبلاً تحقق یافته است. ما ممکن است ماشین های پرنده نداشته باشیم، اما ما انجام دادن خودران داشته باشید فناوری جهش‌هایی را ایجاد کرده است، اما نه به همه روش‌هایی که کسی از دوره‌های قبل ممکن است انتظار داشته باشد. همانطور که گفته شد، شما متوجه چند شباهت کلیدی بین پیش‌بینی‌های این فیلم‌ها از دنیای فردا و آنچه در زندگی واقعی رخ داده است، خواهید بود. چه کسی می داند که کدام عناصر از فیلم های آینده ساز امروز در دهه های آینده به حقیقت می پیوندند؟

بیشتر بخوانید: 10 فیلم علمی تخیلی که آینده را به درستی پیش بینی می کردند

در حالی که فیلم های زیر ممکن است داشته باشند به نظر می رسید زمانی که آنها برای اولین بار منتشر شدند، آینده نگر، مردم آینده (ما) می توانند اشتباهات را در پیش بینی های خود ببینند. باور کنید یا نه، این فیلم های علمی تخیلی معروف اکنون به طور رسمی در گذشته اتفاق می افتند.

فیلم های علمی تخیلی آینده نگر که اکنون در گذشته اتفاق می افتد

وقتی این فیلم‌های علمی تخیلی منتشر شدند، پیش‌بینی‌هایی برای آینده جامعه ارائه کردند – سال‌ها بعد، رسماً در گذشته قرار دارند.

بهترین پوسترهای فیلم علمی تخیلی تا کنون

منبع

Home
Account
Cart
Search