بدترین دنباله ها و بازسازی های تاریخ
اخبار سینما

بدترین دنباله ها و بازسازی های تاریخ

دنباله ها و بازسازی ها شهرت وحشتناکی دارند. همه آنها دیگر ساخت هالیوود هستند! “آنها خلاقانه ورشکست شده اند!” “آنها وحشتناک هستند!” مطمئناً این شکایات و شکایات دیگر را بارها شنیده اید. آنها تقریباً به اندازه خود فیلم ها قدمت دارند. (زمانی که فیلم‌ها صدا داشتند، بازسازی‌ها و دنباله‌هایی نیز داشتند.)

انصافاً، دنباله‌های خوب زیادی وجود دارد، و احتمالاً بازسازی‌های عالی‌تر نیز وجود دارد. (پدرخوانده قسمت دوم? رفتگان? طلوع مردگان? ستاره ای متولد شده است? پرواز? ما می توانستیم ادامه دهیم و ادامه دهیم.) اشتباه نکنید. هالیوود این نوع فیلم ها را تولید می کند زیرا آنها پول در می آورند. مقصر دانستن تنها تهیه‌کنندگان و سرمایه‌گذاران برای این فیلم‌ها، نادیده گرفتن سومین شخص مهم و شایسته سرزنش است: خودمان. اگر مخاطبان دیگر برای دنباله‌ها و بازسازی‌ها و IP گسترش فرنچایزهایی که تا بی نهایت ادامه دارند (یا جنگ بی نهایتs)، استودیوها مطمئنا چیز دیگری را امتحان خواهند کرد. همه اینها به این معنی است که شکایت های مداوم در مورد دنباله ها و بازسازی ها تا حدودی زیاد است.

ولی! نه در همه موارد – و مطمئناً در مورد دنباله ها و بازسازی های ذکر شده در زیر نیست. آنها کاملاً بد هستند. در واقع، آنها در وهله اول دلیلی هستند که دنباله ها و بازسازی ها چنین شهرت بدی دارند. اگر این‌ها دنباله‌ها و بازسازی‌هایی هستند که تماشا می‌کنید، سخت است که شما را سرزنش کنیم که فکر می‌کنید همه آنها بوی بدی دارند. بنابراین به این به عنوان مخالف لیست کارهایی که باید انجام دهید فکر کنید. از هر چیزی که در زیر می خوانید دوری کنید، و خواهید دید که نظرات شما در مورد دنباله ها و بازسازی ها (و به طور کلی سینما) به طور قابل توجهی بهبود خواهد یافت.

بدترین دنباله های تاریخ

این دنباله ها شهرت برخی از فیلم های بزرگ را از بین برد.

بیشتر بخوانید: بدترین فیلم های قرن تا کنون

بدترین بازسازی های تاریخ

بازسازی‌ها رپ بدی می‌گیرند – و این نمونه‌های وحشتناک دلیل آن هستند.

منبع

Home
Account
Cart
Search