دنباله «Twister» بازیگران جدید خود را پیدا می کند
اخبار سینما

دنباله «Twister» بازیگران جدید خود را پیدا می کند

گلن پاول مدتی است که در صحنه بازیگری حضور داشته است، اما پس از شکست اخیرش در این عرصه تاپ گان: ماوریک، او بازیگر شده است چرخان، عاقبت طولانی در حال توسعه برای بلاک باستر دهه 90 پیچ و تاب با بازی هلن هانت و بیل پکستون فقید. ما کاملاً مطمئن نیستیم که نقش پاول دقیقاً چگونه خواهد بود، اما می دانیم که او قرار است در مقابل دیزی ادگار جونز بازی کند. فیلمنامه فیلم جدید توسط مارک ال اسمیت نوشته شده است و قرار است آن را کارگردانی کند میناریلی آیزاک چونگ.

این فیلم همچنین محصول مشترک آمبلین استیون اسپیلبرگ و یونیورسال پیکچرز است. مدت‌هاست که برنامه‌هایی برای پیگیری نسخه اصلی وجود دارد. در ابتدا، دنباله‌ای مستقیم در دست ساخت بود که شخصیت‌های جدیدی را همراه با دکتر جو هاردینگ هلن هانت بازی می‌کرد. به هر دلیلی، استودیو این رویکرد را کنار گذاشت و در نهایت تصمیم گرفت به جای آن کاملاً روی شخصیت‌های جدید تمرکز کند. اسپیلبرگ نیز نسخه اصلی را تولید کرد پیچ و تاب در سال 1996، که توسط یان دی بونت کارگردانی شد و بعد از فیلم اصلی، به عنوان شماره 2 بزرگترین فیلم سال تبدیل شد. روز استقلال.

هشتادمین جوایز سالانه گلدن گلوب – ورود
گتی ایماژ

بیشتر بخوانید: بدترین بازسازی ها و دنباله هایی که تا به حال ساخته شده است

گلن پاول اولین نقش بزرگ خود را در آن بازی کرد Spy Kids 3D: Game Over. با گذشت سالها، او خود را در پروژه های بزرگتر و بزرگتر می دید. در نهایت، او در سال گذشته با بازی در صحنه دزدیدن ستوان جیک «جلاد» سرسین در فیلم بلاک‌باستر، برجسته‌ترین نقش خود را به دست آورد. تاپ گان: ماوریک. با توجه به طرح اولی پیچ و تاب در فیلم، به احتمال بسیار زیاد او در نهایت یک عشق عاشقانه برای شخصیت دیزی ادگار جونز بازی می کند. شایعه شده که او فرزند دکتر جو هاردینگ و بیل هاردینگ (شخصیت بیل پکستون) از فیلم اول است.

مدتی طول می کشد تا ما شاهد خروجی واقعی چیزی باشیم. فیلمبرداری اصلی از ماه مه سال جاری آغاز می شود و قرار است فیلم در 19 جولای 2024 اکران شود.

بهترین فیلم های دهه 90

دهه 90 فیلم های بسیار خوبی به ما داد. در اینجا انتخاب های ما برای 25 بهترین هستند.

منبع

Home
Account
Cart
Search