'برادران سوپر ماریو'  اکنون پرفروش‌ترین فیلم بازی ویدیویی است
اخبار سینما

‘برادران سوپر ماریو’ اکنون پرفروش‌ترین فیلم بازی ویدیویی است

مانند فیلم برادران سوپر ماریو تنها آخر هفته دوم خود را وارد سینما می کند، در حال حاضر یک موفقیت بزرگ و به اندازه قارچ است. این فیلم فقط از نیم میلیارد دلار در سراسر جهان عبور کرد – که آن را پس از یک هفته اکران در سینماها به بزرگترین اقتباس از بازی های ویدیویی در تمام دوران تبدیل می کند. قبلا، پیش از این! من فرض می کردم Mortal Kombat: Annihilation 6 میلیارد دلار درآمد داشت، اما ظاهراً من اشتباه کردم.

در اینجا پنج اقتباس برتر از بازی های ویدیویی در باکس آفیس همه زمان ها (از طریق تعداد):

  1. فیلم برادران سوپر ماریو – 508.7 میلیون دلار
  2. وارکرفت – 438.8 میلیون دلار
  3. پوکمون: کارآگاه پیکاچو – 429.0 میلیون دلار
  4. داد و بیداد – 427.9 میلیون دلار
  5. Sonic the Hedgehog 2 – 405.4 میلیون دلار

برای مقایسه، اصلی، لایو اکشن برادران سوپر ماریو فیلم سال 1993 در کل اکران خود در سینماها 20.9 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت. (برای افرادی که به ریاضیات تمایل دارند، این به معنای اصلی است برادران سوپر ماریو 4 درصد از انیمیشن جدید را به دست آورد فیلم برادران سوپر ماریو در تماشاخانه ها. 4 درصد!)

بیشتر بخوانید: جالب ترین تخم مرغ های عید پاک نینتندو در فیلم برادران سوپر ماریو

508 میلیون دلار (و در حال شمارش) نیز درآمد دارد فیلم برادران سوپر ماریو بزرگترین فیلم سال 2023 تا به اینجای کار Ant-Man and the Wasp: Quantumania (و 474.4 میلیون دلار ناخالص جهانی آن) از بالای فهرست سالانه. این همچنین در حال حاضر دومین فیلم انیمیشن بزرگ دوران همه گیر، تنها پشت سر است Minions: The Rise of Gru (942.5 میلیون دلار) نسبت به سال گذشته. هر دو فیلم از استودیوی انیمیشن Illumination می‌آیند، که مسلماً آنها را به داغ‌ترین برند در فیلم‌های خانوادگی در حال حاضر تبدیل می‌کند.

فیلم برادران سوپر ماریو توسط متیو فوگل نوشته شده و توسط آرون هوروات و مایکل جلنیک کارگردانی شده است که پیش از این به عنوان دو ذهن پشت سر این بزرگ شناخته می شدند. تایتان های نوجوان برو! حق امتیاز. در این فیلم کریس پرت در نقش ماریو، آنیا تیلور جوی در نقش پرنسس، چارلی دی در نقش لوئیجی و جک بلک در نقش بوزر بازی می‌کنند. برخی از این نام‌ها در زمان اعلام بسیار بحث برانگیز بودند، اما به نظر می‌رسد که همه آنها در نهایت موفق شدند.

در مورد آینده، شما تقریباً می توانید در یک بانک سرمایه گذاری کنید Super Mario Bros. 2 (اگر نه الف 3، آ 64، آ کهکشان، و یک اودیسه) فیلم در چند سال. این نوع فروش بلیت می تواند آغازگر یک امتیاز دهی طولانی باشد.

بزرگترین بمب های فیلم ابرقهرمانی در باکس آفیس

این فیلم‌های ابرقهرمانی در سینماها نمایش‌های قهرمانانه نداشتند.

منبع

Home
Account
Cart
Search