دیوید آرکت می گوید تماشای «Scream VI» او را «غمگین» کرد
اخبار سینما

دیوید آرکت می گوید تماشای «Scream VI» او را «غمگین» کرد

پست زیر حاوی اسپویل برای جیغ بزن. خب، از نظر فنی اینها اسپویلرهای Scream 5 هستند. اما Scream نام داشت. این دومین به آخرین جیغ بود. گیج کننده است. نگاه کن اگر دو فیلم عقب هستید، ممکن است خراب شوید.

جیغ ششم یک نقطه عطف واقعی برای فرنچایز طولانی مدت اسلشر بود. این فیلم به طور محکم بازیگران جوان خود را به عنوان تمرکز اصلی خود در حال حرکت به جلو ثابت کرد، و فقط دو شخصیت قدیمی از شما قدیمی را به نمایش گذاشت. جیغ بزن روز – و فقط یک بازیگر که در فیلم اصلی ظاهر شد، کورتنی کاکس. Neve Campbell ستاره قدیمی این فرانچایز ترجیح داد در این فیلم حضور نداشته باشد، و دیوید آرکت، خوب، دیویی دیوید آرکت به طرز تکان دهنده ای توسط Ghostface در آخرین فیلم کشته شد. جیغ بزن

آرکت که اکنون ناظر حماسه بود و نه یک شرکت کننده فعال در آن، رفت و تماشا کرد جیغ ششم. در مصاحبه اخیر با تنوع، او گفت که واکنش او مثبت بود اما به نوعی ترکیبی بود.

آرکت گفت: «این کار برای من سخت بود، اما می‌دانستم که می‌خواهم آن را ببینم. او اضافه کرد “من آن را دوست داشتم” و همچنین گفت: “غمگین بود. من تعداد زیادی FOMO داشتم.”

بیشتر بخوانید: جیغ ششم برای از بین بردن یک بزرگ طراحی شده است جیغ بزن تئوری فن

مرگ دیویی یک نقطه برجسته غم انگیز آخرین بود جیغ بزن. جدید جیغ بزن هیچ صحنه‌ای نداشت که کاملاً با رقت آن مطابقت داشته باشد – و در نظر نگرفتن کمپبل (به انتخاب خودش) قطعاً غیبتی بود که به فیلم آسیب زد. اما در باکس آفیس به آن آسیبی نرساند. جیغ ششم تاکنون 162 میلیون دلار در سینماها به دست آورده است که از 137 میلیون دلار قبلی در سراسر جهان افزایش یافته است. جیغ بزن به دست آورده. به نظر می رسد که فرنچایز می تواند بدون آن شخصیت های میراثی به خوبی دوام بیاورد.

جیغ ششم همچنان در سینماهای سراسر کشور پخش می شود. Arquette به زودی در آن دیده می شود خانم دیویس، یک سریال استریم جدید از تارا نرناندز و دیمون لیندلوف. هفته آینده در Peacock نمایش داده می شود.

سواری های شگفت انگیز در پارک موضوعی بر اساس فیلم هایی که هرگز ساخته نشده اند

منبع

Home
Account
Cart
Search