آمازون برنامه جدید فیلم و برنامه تلویزیونی RoboCop را دارد
اخبار سینما

آمازون برنامه جدید فیلم و برنامه تلویزیونی RoboCop را دارد

هنگامی که آمازون اخیراً MGM را خریداری کرد، حقوق کاتالوگ کامل عناوین استودیو را به همراه توانایی بازسازی بسیاری از این ویژگی ها، به عنوان فیلم یا برنامه های تلویزیونی، یا هر دو. طبق یک گزارش جدید، خرده‌فروش آنلاین (و استودیوی فیلم و تلویزیون و سرویس پخش از طریق برنامه Prime Video خود) اکنون در حال مطالعه کامل محتوای جدید بر اساس کلاسیک‌های MGM هستند.

طبق این گزارش، سری MGM با بیشترین پتانسیل در چشم آمازون هستند دروازه ستارگان، از نظر قانونی بلوند، شهرت، آرایشگاه، هفت با شکوه، پلنگ صورتی و ماجرای توماس کرون – و RoboCop، فیلم اکشن علمی تخیلی دوست داشتنی محصول 1987 از کارگردان پل ورهوفن.

ضرب الاجل می‌گوید که «مجموعه‌های خلاق A-list برای پرس و جو در مورد تطبیق IP MGM که طرفداران آن هستند، تماس گرفته‌اند. علاوه بر این، استودیو آمازون نیز برای توسعه برخی از ویژگی‌های فوق به فهرست استعدادهای خود تکیه کرده است. آنها نیز چنین ادعایی دارند RoboCop هم برای فیلم و هم برای تلویزیون در نظر گرفته شده است، احتمالاً ابتدا یک برنامه تلویزیونی.

بیشتر بخوانید: 10 مضحک ترین کلیشه فیلم اکشن

ورهوون اصلی RoboCop (نوشته شده توسط مایکل ماینر و ادوارد نویمایر)، دو دنباله و همچنین یک ریبوت ضعیف در سال 2014 ایجاد کرد. همچنین به چندین سریال متحرک و چند تلاش ناموفق برای نمایش های لایو اکشن تقسیم شد. تازه ترین، RoboCop: Prime Directives، در سال 2001 عرضه شد. مورد جدیدی وجود ندارد RoboCop در هر دو صفحه از آن فیلم 2014، که بالاترین درآمد را در بین فیلم‌ها تا به امروز داشته است (242 میلیون دلار) اما هزینه آن بسیار بیشتر از هر فیلم دیگری است (130 میلیون دلار).

اکثر شرکت های تابعه RoboCopبا شکست مواجه شده‌اند، اگر نه با طرفداران، با منتقدان مواجه شده‌اند، اما این مفهوم هنوز هم یک مفهوم جذاب است. یک افسر پلیس انسانی در حین انجام وظیفه به ضرب گلوله کشته می شود و سپس فرانکشتاین به عنوان یک سایبورگ که باید از دستورات افسران فرمانده خود (و شرکت شیطانی که در آینده تاریک خود مالک پلیس است) اطاعت کند، به زندگی باز می گردد. ناگزیر، او علیه اربابان خود شورش می کند و سعی می کند انسانیت از دست رفته خود را پس بگیرد. با توجه به وضعیت جهان در سال 2023، این ایده احتمالاً حتی بیشتر از سال 1987 مرتبط است.

برنامه‌های آمازون برای احیای ویژگی‌های محبوب MGM علاوه بر دیگر تلاش‌های این شرکت برای استخراج کتابخانه MGM، از جمله مواردی است که قبلا گزارش شده بود. عقیده مجموعه‌ای از فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی، و هر کاری که آمازون با سریال جیمز باند انجام می‌دهد، که در حال حاضر بین بازیگران اصلی قرار دارد.

10 بازیگری که پیش از هالیوود حرفه‌ای شگفت‌انگیز داشتند

منبع

Home
Account
Cart
Search