The Guardians Say Goodbye در New Vol.  تریلر 3
اخبار سینما

The Guardians Say Goodbye در New Vol. تریلر 3

پسر، مارول واقعاً این آخرین را می‌زند نگهبانان کهکشان فیلم سخت بنابراین سخت. مثلاً، شاید همه را جعل می‌کنند.

جدیدترین تیزر برای Guardians of the Galaxy Vol. 3 در توییتی وارد شد که روی آن نوشته شده بود “در 5 می، نگهبانان خداحافظی می کنند.” سپس در تریلر واقعی، Star-Lord کریس پرت می گوید: «آیا برای آخرین سواری آماده هستی؟» در حالی که راوی می گوید «نگهبانان خداحافظی می کنند» و سپس مانتیس درباره مردن پیتر کویل شوخی می کند و راکت می گوید که باید «چیزی برای به یاد آوردن ما به کهکشان بدهند». این چیزهای ظریفی نیست! آیا این یک فیلم دنیای سینمایی مارول است یا یک مداحی؟

در ابتدا به نظر می رسید که شاید حداقل دو نفر از نگهبانان در این فیلم بمیرند. شاید آنها هنوز هم خواهند بود. اما به نوعی عجیب است که یک بلاک باستر تابستانی سرگرم کننده بزرگ را به این ایده بفروشید که باید با این شخصیت های محبوب خداحافظی کنید که ممکن است شخصیت بزرگ را گاز بگیرند. این دقیقاً چیزی نیست که گریز از آن ساخته شده است.

به تریلر زیر نگاهی بیندازید:

بیشتر بخوانید: 20 بازیگری که در نقش های مارول تلف شدند

اینجاست Guardians of the Galaxy Vol. 3خلاصه رسمی:

در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 اینچ گروه دوست داشتنی ناسازگار ما در Knowhere وارد زندگی می شوند. اما زمان زیادی نمی گذرد که زندگی آنها با پژواک های گذشته آشفته راکت به هم می ریزد. پیتر کویل، که هنوز از از دست دادن گامورا به خود می پیچد، باید تیمش را در یک ماموریت خطرناک برای نجات جان راکت دور خود جمع کند – ماموریتی که اگر با موفقیت به پایان نرسد، احتمالاً می تواند منجر به پایان نگهبانان شود.

Guardians of the Galaxy Vol. 3 قرار است در تاریخ 5 می در سینماها اکران شود.

فیلم های علمی تخیلی آینده نگر که اکنون در گذشته اتفاق می افتد

وقتی این فیلم‌های علمی تخیلی منتشر شدند، پیش‌بینی‌هایی برای آینده جامعه ارائه کردند – سال‌ها بعد، رسماً در گذشته قرار دارند.

منبع

Home
Account
Cart
Search