«آدم برفی» فیلم شماره 1 نتفلیکس است
اخبار سینما

«آدم برفی» فیلم شماره 1 نتفلیکس است

آقای پلیس، شما فیلم شماره 1 نتفلیکس هستید.

چه چرخش عجیبی از وقایع. شش سال بعد آدم برفی در سینماها با نقدهای وحشتناک منتقدان و به همان اندازه بد باکس آفیس – در کل اکران خود در ایالات متحده در مقابل بودجه 35 میلیون دلاری فقط 6.7 میلیون دلار به دست آورد – تریلر پلیسی سرد با بازی مایکل فاسبندر اکنون نه تنها در نتفلیکس، بلکه فیلم شماره یک در کل سرویس.

درست خواندید در مواجهه با صدها (اگر نه هزاران) گزینه سرگرمی تنها در نتفلیکس، مردم به طور دسته جمعی کنار هم می ایستند و می گویند «بله! ما می خواهیم فیلم پلیسی را ببینیم که در آن مایکل فاسبندر نقش شخصی به نام هری هول را بازی می کند. از زمان نوشتن این مقاله، این فیلم برترین فیلم در نتفلیکس در ایالات متحده است، پیش از فیلم های اصلی نتفلیکس مانند هفت پادشاه باید بمیرند و چوپا و سایر عناوین دارای مجوز مانند ماتیلدا، لوراکس، تعطیلات بهترین مردو خودروی اکشن آرنولد شوارتزنگر آخرین ایستاده.

اگر هنوز فیلم را در نتفلیکس بازبینی نکرده‌اید، یک تازه‌سازی کوتاه: فاسبندر، ارم، هول، یک افسر پلیس نروژی است که مأمور بررسی پرونده «قاتل آدم برفی» شده است. بازرس هول (این نام اوست!) باید با کمک یک شریک جدید (ربکا فرگوسن) پرونده را حل کند، در حالی که نامه های عجیب و غریبی از قاتل خطاب به “آقای پلیس” دریافت می کند – عبارت عجیبی که الهام بخش پوستر مضحک فیلم است.

بیشتر بخوانید: قدیمی ترین فیلم های نتفلیکس در هر ژانر

نکته عجیب این بود، همانطور که در بررسی خود اشاره کردم آدم برفی در ScreenCrush در سال 2017، در حالی که پوستر در مورد قاتل صحبت می کند که همه سرنخ ها را به هول داده است، این چیزی نیست که در واقع در فیلم اتفاق بیفتد…

با وجود پوستری که از نامه های قاتل الهام گرفته شده بود که روی آن نوشته شده بود: «تو می توانستی او را نجات بدهی، من همه سرنخ ها را به تو دادم». نیستند هیچ سرنخی در فیلم، و مطمئناً هیچ سرنخی از مرد آدم برفی وجود ندارد. در عوض، آقای هول دنباله‌ای از خرده‌های سوخاری بسیار قدیمی را دنبال می‌کند تا یک رشته قتل مشابه سال‌ها قبل، توسط کارآگاه دیگری (وال کیلمر) مورد بررسی قرار گیرد. و شواهد غیرواقعی کافی برای برات وجود دارد که نگاهی طولانی به آرو استوپ (جی کی سیمونز) بیاندازد، تاجر ثروتمندی که کمپینی را برای انتخاب اسلو به عنوان مکان بازی‌های زمستانی بعدی اداره می‌کند.

پس چرا این فیلم که احتمالاً احمقانه‌تر (و ناشیانه‌تر از آن چیزی است که من به صدا درآورده‌ام) برترین فیلم نتفلیکس در حال حاضر است؟ این پدیده عجیبی از سرویس استریم است که نیاز به بررسی بیشتر دارد، اما به نظر می‌رسد که بسیاری از فیلم‌های با ستاره‌های بزرگ که در سینماها پراکنده شده‌اند، اغلب در نتفلیکس مخاطب پیدا می‌کنند. مردم ممکن است نخواستند 15 دلار برای دیدن هزینه کنند آدم برفیاما وقتی نتفلیکس را روشن می‌کنند، و این اولین فیلم در بالای صفحه است، و مایکل فاسبندر بسیار خوش‌تیپ به نظر می‌رسد و او آقای پلیس است، فکر می‌کنید که می‌توانید به آن ضربه بزنید.

به هر دلیلی، هری هول اکنون در صدر جهان قرار دارد. و این یک حادثه مجزا نیست. به خواندن ادامه دهید تا متوجه منظور من شوید ….

فیلم های تصادفی که بازدیدهای غیرقابل توضیحی در نتفلیکس در سراسر جهان دارند

این فیلم‌های بد قدیمی، تصادفی یا مسطح در 10 فیلم برتر نتفلیکس در بسیاری از کشورهای جهان دیده می‌شوند.

منبع

Home
Account
Cart
Search